
Díjazás: Domokos Bálint
Bálint az elmúlt időszakban nyújtott kiemelkedő teljesítményével, akaraterejének, küzdeni tudásának, játék-intelligenciájának köszönhetően kivívta mind a szakma, mind a játékostársak és nem utolsó sorban a szurkolók

Bálint az elmúlt időszakban nyújtott kiemelkedő teljesítményével, akaraterejének, küzdeni tudásának, játék-intelligenciájának köszönhetően kivívta mind a szakma, mind a játékostársak és nem utolsó sorban a szurkolók

Fiatal kora ellenére alázatának, a sportba fektetett munkájának köszönhetően 17 évesen már az FC Dabas II csapatában is bemutatkozhatott a felnőttek között. Az idei szezontól

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a Kincsem SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton lejátszottuk idei utolsó bajnoki mérkőzésünket, ahol a Kincsem

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője a szombaton megrendezésre került U15/U16 közös évzárót követően az alábbi gondolatait osztotta meg oldalunkkal: „Szombaton az U15/16-os csapat megtartotta féléves

Az Iváncsa mérkőzést követően rendhagyó módon, nem Dabason, hanem Adony községben a Pletser pincészetben tartotta NB III-as csapatunk az évzáróját. Csapatunk elnökségi tagjai, szakmai stábja

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője az Iváncsa KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Amit egy mérkőzésen át lehet élni, azt át

Az őszi NB III-as szezon utolsó mérkőzésére került sor Iváncsán. A házigazdák a tabella második pozíciójából várhatták a Dabas elleni összecsapásukat, így közel sem mi

Kettes csapatunk is lejátszotta utolsó bajnoki összecsapását a 2022-es évben. Kemenes György legénysége ezúttal az utolsó előtti helyen szerénykedő Százhalombatta otthonába látogatott a hét utolsó

Fodor Gergő, a dabasi körzetközpont szakmai vezetője az U9-es Mini Tornát követően az alábbi értékelést adta: „A mai napon az U9-es korosztálynak Mini Tornát rendeztünk,

Elérkezett az őszi szezon hajrája. Fehér Ádám legénysége az utolsó idei tétmérkőzésére készülhet, amit vasárnap kora délután a második helyezett Iváncsa KSE otthonában játszik majd.

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője a Makó FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “U16-os csapatunk utolsó őszi bajnokiját játszotta Makón. A centerpályán

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a DMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombat délután Dunaharasztin vendégeskedtünk. Az eredménytől függetlenül egy nagyon jó

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Egy igen kiélezett mérkőzést játszottunk az ESMTK csapatával. Mai

Az NB III-as összecsapást követően szombat délután 15 órától a Meton-FC Dabas II is lejátszotta utolsó hazai bajnoki mérkőzését. Kemenes György legénysége a múlt hétvégi

A bajnokság 18. fordulójában a Bánk-Dalnoki LA látogatott hozzánk. Ez a mérkőzés volt az idei utolsó tétmérkőzés hazai pályán. Ellenfelünk a tabella 16. helyét foglalta

A múlt hétvégi szabadnapot követően a 18. fordulóban már ismét érdekelt lesz NB III-as első csapatunk, azonban a megszokott vasárnap helyett ezúttal szombaton lép pályára

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a Pénzügyőr SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton a Pénzügyőr csapatát láttuk vendégül. Jó előjelekkel vágtunk

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője a Kiskunhalasi Szilády RFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap délelőtt a Kiskunhalast látta vendégül U16-as csapatunk.

Kettes csapatunk a szombati játéknapon a középmezőnyben elhelyezkedő Albertirsa otthonába látogatott. Az elmúlt fordulók nem éppen úgy alakultak, ahogy azt elvártuk, éppen ezért igen fontos

Kucsván István, U13-as csapatunk vezetőedzője a Bugyi SE és a Soroksár SC elleni bajnoki mérkőzéseket követően az alábbi értékelést közölte: “Újabb megmérettetésen vagyunk túl, ami

Sztancs Gábor, U12-es csapatunk vezetőedzője a Soroksár SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap a Soroksár csapatát fogadtuk. Sajnos megszakadt az eddigi

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A keddi napon az U16-os korosztály egy elmaradt mérkőzést pótolt.

Fodor Gergő, a dabasi körzetközpont szakmai vezetője az őszi Körzetközpont Válogatott Tábort követően az alábbi értékelést adta: „Az elmúlt hét csütörtökön és pénteken megtartottuk az

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Egy igen kiélezett mérkőzést játszottunk az ESMTK csapatával. Mai

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a Nagykáta SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Vasárnap ismét a Nagykáta csapata ellen játszottunk, ezúttal azonban

Nehéz mérkőzésre számíthattunk vasárnap több okból kifolyólag is. Soros ellenfelünk a tabella 3. helyét elfoglaló ESMTK csapata volt, ráadásul az elmúlt hetekben csapatunk sem volt

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője az RKSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Sajnos a mai napon minden szempontból fölénk nőttek az RKSK.

Szombat délután lejátszotta soron következő bajnoki mérkőzését a Meton-FC Dabas II. Kemenes György legénysége ezúttal hazai közegben a középmezőnyben elhelyezkedő Tápiószecső FC ellen lépett pályára.

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a Nagykáta SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Elhalasztott mérkőzést játszottunk az ÉKÜ pályán a Nagykáta ellen.

Vasárnap újabb fordulóval folytatódnak az NB III. Közép csoportjának küzdelmei. Ezúttal az egyik ősi riválisunkat, az ESMTK csapatát fogadjuk a hét utolsó napján 13 órától