
Alsónémedi SE – FC Dabas II (0:3)
Vasárnap délután az Alsónémedi SE otthonába folytatta bajnoki szereplését az FC Dabas II. Iszák Gábor játékosai az igen előkelő 3. pozícióból várhatták soron következő összecsapásukat

Vasárnap délután az Alsónémedi SE otthonába folytatta bajnoki szereplését az FC Dabas II. Iszák Gábor játékosai az igen előkelő 3. pozícióból várhatták soron következő összecsapásukat

Fodor Gergő, az FC Dabas U11-es korosztályának vezetőedzője a pénteken Nagykátán megrendezésre került utánpótlás tornát (U11) követően az alábbi értékelést közölte: „Október 23-án, pénteken Nagykátán

Vasárnap kora délután ismét hazai környezetben lép pályára NB III-as első keretünk. Szabó István legénysége előtt nem kisebb feladat áll, mint a bajnoki cím egyik

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője az 1908 SZC Budapest elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Kifejezetten jó első félidőt produkáltunk.

Fodor Gergő, az FC Dabas U11-es korosztályának vezetőedzője a vasárnap Tökölön megrendezésre került utánpótlás tornát (U11) követően az alábbi értékelést közölte: „Vasárnap Tökölön vettünk részt

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője az RKSK elleni idegenbeli bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Körülbelül azt kaptuk az RKSK-tól, amire előzetesen

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője az 1908 SZAC Budapest elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Az elejétől fogva egyenlő

A hét utolsó napján megrendezésre került összecsapáson a fővárosi RKSK vendégei voltunk. A mérkőzésen helyzetek ugyan mindkét oldalon adódtak, de gól nem született. Ez inkább

Fodor Gergő és Balogh Tamás, az FC Dabas U11-es korosztályának edzői az Albertirsán megrendezésre került Megyei Kiemelt Bozsik Tornát (U10/U11) követően az alábbi értékelést közölték:

Pataki László, az FC Dabas U15-ös korosztályának vezetőedzője a Pilisi LK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A megszokottakhoz híven kezdtük a mai

Ledő László, az FC Dabas U13-es korosztályának edzője a Lurkó FC-Gyál elleni bajnoki győzelmet követően az alábbi értékelést közölte: „Vasárnap délelőtt U13-as csapatunk a Gyáli

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Újhartyán VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Sajnos nem sikerült nyernünk. Védelmünk lassan és

Kevés hiányzott az újabb győzelemhez. Az őszi szezonban eddig remekül szereplő kettes csapatunk ezúttal azt az Újhartyán VSE-t fogadta hazai környezetben, akinek a keretében több

Fontos pontokért utazunk a fővárosba! A múlt hétvégi Szegedi VSE elleni magabiztos, 5:1 arányú hazai győzelmünket követően ezúttal Budapest felé vesszük az irányt. Soros ellenfelünk

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Szegedi VSE elleni magabiztos hazai győzelmet követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Kevés időnk volt készülni erre a

Szombaton az utolsó előtti helyen szerénykedő Szegedi VSE csapatát fogadtuk Dabason a Wellis Sportparkban. A tabellán elfoglalt helyezéseknek megfelelően kezdődött a mérkőzés, mivel nem sokkal

Kucsván István, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a sarlóspusztai tornát követően az alábbi értékelést közölte: „Utolsó pillanatban, beugróként vettünk részt egy meghívásos kispályás labdarúgó

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője az RKSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Szokásos kezdés, szögletből potyagól! Majd egy gyönyörű

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője az RKSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Letudtuk a kötelezettségünket, kiálltunk becsülettel, ez volt

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Tápiószelei SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Egy szervezett, jó csapat ellen sikerült nyernünk.

Ezúttal a Tápiószelei SE vendégeként lépett pályára az FC Dabas II. Mivel az NB III-as és az U19-es csapat is szintén szombaton játszotta le bajnoki

Az elmúlt hétvégén Dabason került megrendezésre az U10 / U11 Kiemelt Bozsik Torna soron következő fordulója. Összességében úgy gondolom, jó teljesítményt nyújtott mindkét korosztályunk. Az

Csak a győzelem! Két idegenbeli bajnoki fellépést követően ismételten hazai közegben láthatjuk NB III-as felnőtt csapatunkat. Szabó István játékosai a Dunaújváros elleni MOL Magyar Kupa

Klubunk új kezdeményezése a születésnapos játékosaink felköszöntése. Minden hónap elején megemlítjük azon labdarúgóinkat, akik abban a hónapban ünneplik születésnapjukat. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK AZ OKTÓBERI ÜNNEPELTEKNEK!

Pataki László, az FC Dabas U15-ös korosztályának vezetőedzője a hétközi MozGO- Nagykőrös SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: ” Esős idő, rossz

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a hétközi Ikarusz BSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Komoly feladat elé állított minket

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Dunaújváros elleni bravúros idegenbeli győzelmet követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Ezer sebből vérzik még mindig a

Vasárnap a legutóbbi kupaellenfelünk otthonába látogattunk, ahol nem várt könnyű mérkőzés csapatunkra. A Dunaújváros a mérkőzés nagy részében többet tudta birtokolni ugyan a labdát, de

A Magyar Labdarúgó Szövetség elnöksége kibővítette a klubokra vonatkozó, koronavírus-járvánnyal kapcsolatos elírásokat a pozitív esetek egységes kezelésének érdekében, illetve a jövőben engedélyezi az öt csere

Kucsván István, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a Tápiószecső SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Ragyogó idő, tökéletes pálya, csodálatos gyerekek.