DABAS II

Albertirsa SE – FC Dabas II (1:0)

Kettes csapatunk az elmúlt hetekben igen jól teljesített. Remek mérlegébe csupán az éllovas Örkény SE-nek sikerült belerondítania. Ennek következtében bizakodva várhattuk az Albertirsa SE elleni

tovább olvas...
NB III

FTC II – FC Dabas (2:0)

Vasárnap délelőtt a népligeti sportcentrumba látogattunk, ahol a Ferencváros II látta csapatunkat vendégül. Megnehezítette a mérkőzést, hogy csapatunkból többen sérüléssel, betegséggel bajlódtak. Ferencváros kezdőcsapatában ott

tovább olvas...
DABAS II

Edzői értékelés: Kemenes György

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője a Ráckeve VAFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Érdekesen indult az összecsapás, ugyanis a 3. percben megítélt

tovább olvas...
NB III

Edzői értékelés: Fehér Ádám

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Budapest Honvéd-MFA II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Várható volt, hogy nehéz mérkőzés lesz, ugyanis

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Ledő László

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Kiskunhalasi Szilády RFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Kiskunhalasra látogattunk az U14-es csapattal

tovább olvas...
DABAS II

Edzői értékelés: Kemenes György

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője az Örkény SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az első helyezett otthonában megcincáltuk az oroszlán bajszát. Végig

tovább olvas...
DABAS II

Örkény SE – FC Dabas II (2:1)

Három győzelemmel a háta mögött abszolút bizakodással várhatta kettes csapatunk az éllovas Örkény SE elleni idegenbeli vendégjátékát. A remek veretlenségi széria ellenére tudtuk jól, hogy

tovább olvas...
NB III

Edzői értékelés: Fehér Ádám

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon nehéz egy ilyen mérkőzés után higgadtan nyilatkozni.

tovább olvas...
NB III

Monor SE – FC Dabas (4:0)

Vasárnap délután napsütéses időben léphettünk pályára Monoron. A találkozó előtt a két csapat a tabella középső régiójában tanyázott. Ennek fényében, valamint, hogy Fehér Ádám télen

tovább olvas...
NB III

Edzői értékelés: Fehér Ádám

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Dunaújváros elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Vasárnap délután egy jó iramú mérkőzést játszottunk Dunaújvárosban. Úgy

tovább olvas...
NB III

Dunaújváros – FC Dabas (1:1)

Vasárnap délután az egykor szebb napokat is megélt Dunaújváros vendégei voltunk. Nehéz összecsapásra számíthattunk, ugyanis az egyik bajnokesélyes csapat otthonában kellett pályára lépnünk. HÍREK: FC

tovább olvas...
DABAS II

Edzői értékelés: Iszák Gábor

Iszák Gábor, az FC Dabas II megbízott edzője az Alsónémedi elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Megérdemelt győzelmet arattunk egy igen szervezett csapat

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Fodor Gergő

Fodor Gergő, az FC Dabas U11-es korosztályának vezetőedzője csapatának elmúlt heti megmérettetéseit követően az alábbi értékelést adta: „Az elmúlt héten kétszer is megmérettették magukat U11-es

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Ledő László

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a Nagykáta SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Nagykátán járt U13-as csapatunk bajnoki mérkőzésen.

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

FOCIZZUNK EGYÜTT A JÖVŐÉRT

Az FC Dabas és a Munkahely a Családokért Alapítvány szervezésében került megrendezésre március 14-én a „FOCIZZUNK EGYÜTT A JÖVŐÉRT!” utánpótlás labdarúgó torna. Az egész napos

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Kicska Tamás

Kicska Tamás, az U8/U9-es csapat vezetőedzője a hétfői FOCIZZUNK EGYÜTT A JÖVŐÉRT labdarúgó tornát követően az alábbi értékelést közölte: „Egy nagyon színvonalas, erős tornán házigazdaként

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Ledő László

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője az FTC elleni bemutató mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „2022. március 14-én U14-es csapatunk a „FOCIZZUNK

tovább olvas...
DABAS II

Edzői értékelés: Kemenes György

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője a Tápiószecső FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mai napon ellenfelünk minden hibáját könyörtelenül kihasználtuk. Nem

tovább olvas...