
Beharangozó: BKV Előre – Meton-FC Dabas
Ismét igen sűrű napok előtt áll NB III-as csapatunk. A hétvégi MOL Magyar Kupa forduló következtében ismét hétközi fordulót rendeznek, majd hétvégén ismét bajnoki összecsapás

Ismét igen sűrű napok előtt áll NB III-as csapatunk. A hétvégi MOL Magyar Kupa forduló következtében ismét hétközi fordulót rendeznek, majd hétvégén ismét bajnoki összecsapás

Kecskeméten kezdtem a pályafutásomat, 14 éves koromban elkerültem a Grosics Akadémiára, ahol négy évet töltöttem és három éven keresztül sikerült benne lennem a TOP 3-ban

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szegedi VSE G-Falc elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A Tiszakécske elleni meccset követően csalódott voltam,

Soron következő mérkőzésünk a Wellis sportparkban került megrendezésre, ahol a 4. forduló keretein belül a frissen feljutó Szegedi VSE-G Falc volt az ellenfelünk. A vendégek

A MOL Magyar Kupa jóvoltából igen sűrűre sikeredett múlt hetet követően most végre volt némi idő a regenerálódásra és a sorok rendezésére, így vasárnap délután

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Tiszakécskei LC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Egy fájdalmas meccsen vagyunk túl. Az előjelek nem

Tiszakécske ellen játszottuk le a soron következő mérkőzésünket az NB III-as bajnokság 3. fordulójában. Ellenfelünk az előző szezonban esett ki az NB II-ből és azzal

A hétközi fordulót követően vasárnap újfent bajnoki mérkőzés vár NB III-as csapatunkra. Szerdán Csepelre látogattunk, a hét utolsó napján pedig ismét idegenben kell majd utaznunk.

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Csepel SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sajnos az előjelek nem voltak kedvezőek számunkra, ismét

Hétközi fordulóra került sor a 2. fordulóban, ahol a frissen feljutó Csepel SC volt az ellenfelünk. Az egykor szebb napokat is megélt egyesület kissé leromlott

A múlt hétvégi MOL Magyar Kupa első játéknapjának következtében hétközi fordulót rendeznek az NB III Dél-Keleti csoportjában. A Monor SE elleni hazai rajtot követően szerda

Hétvégén került megrendezésre a MOL Magyar Kupa 1. fordulója. A fortuna nem volt kegyes csapatunkhoz, hiszen az első fordulóban a jó erőkből álló ESMTK csapatát

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a szombati felkészülési mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” U19-es csapatunk lejátszotta második edzőmérkőzését. Ellenfelünk ezúttal az Újhartyán volt.

A múlt hétvégi NB III-as bajnoki rajtot követően hamarosan útjára indul a MOL Magyar Kupa 2024/2025-ös küzdelemsorozata is. Az első fordulóban az ESMTK személyében egy

Felnőtt labdarúgó csapatunk megkezdte a 2024/2025-ös labdarúgó szezont. A tavalyi évhez hasonlóan, idén is az NB III. Dél-Keleti csoportjába kapott besorolást együttesünk. Az előző szezonhoz

Véget ért a nyári felkészülési időszak és most vasárnap ismét útjának indulnak az NB III-as bajnoki küzdelmek. Első összecsapásunkat hazai pályán egyből az ősi rivális

A labdarúgást 6 éves koromban az Ikarus BSE-nél kezdtem, majd az utánpótlás során megfordultam a Mészöly Focisuliban és az MTK-ban is. Eddigi felnőtt pályafutásom alatt

Négy éves koromban egy kis helyi győri csapatban kezdtem el focizni, majd pár éven belül az ETO-hoz kerültem és az elmúlt 15 évet ott töltöttem.

Kisgyerekként a vasas csapatánál kezdtem, majd a Ferencvároshoz kerültem, utána a REAC-nál játszottam utánpótlásban, ott kerültem fel a felnőtt csapatba is. Később Dabas, ESMTK, Cegléd,

Utánpótlás szinten Újpesten nevelkedtem. Profi pályafutásomat Budaörsön kezdtem és sok szép évet töltöttem ott. Utána a PMFC-be igazoltam, majd a III. Kerülethez. Sok edzésen még

Angliában kezdtem el a futballt, ahonnan haza vezetett az utam és a Mészölynél folytattam. Ezután Budaörs következett, majd kis ideig Törökbálinton fociztam. Ezek után a

Kis korom óta érdekelt a labdarúgás, így kezdtem el 5 évesen focizni Balatonkeresztúron. 2012-ben már a Hévízi SK csapatában játszottam, ahol 4 évet töltöttem el,

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a felkészülési időszak zárultával az alábbi nyilatkozatot adta: „A Dunaföldvár elleni edzőmérkőzéssel zártuk a felkészülést. Bár az átigazolási időszakból

A szerdai napot követően ismét rekkenő hőségben kellett pályára lépnünk. Soros ellenfelünk ezúttal a Győri ETO FC II-es csapata volt idegenben. A találkozó a hazaiak

Rekkenő hőségben került megrendezésre az FC Hatvan elleni edzőmérkőzés a Wellis Sportparkban. Soros ellenfelünk szintén az NB III-as bajnokságban szerepel. A mérkőzésen mindkét félidőben egy-egy

Szombat délelőtt a minden kielégítő felcsúti akadémián jártunk, ahol a szintén az NB III-ban vitézkedő Puskás Akadémia II csapata volt az ellenfelünk. A mérkőzés végkimenetele

Soron következő edzőmérkőzésünkre Szegeden került sor, ahol a frissen NB III-ba feljutott SZVSE volt az ellenfelünk. Az összecsapáson két gól született, mindkét félidőben egy-egy találat.

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Bicskei TC elleni felkészülési mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Túl vagyunk az első két mérkőzésen. Véleményem szerint

Hétvégén már a második felkészülési mérkőzést játszottuk a Bicske csapata ellen idegenben. Rekkenő hőségben került megrendezésre az összecsapás, amely kissé rányomta a bélyegét a találkozóra.

A rövid pihenő után már el is kezdte felkészülési munkáját NB III-as együttesünk. A nehéz edzéseket a stáb edzőmérkőzésekkel próbálja megtörni. Az első ellenfél a