
Edzői értékelés: Sztancs Gábor
Sztancs Gábor, U12-es csapatunk vezetőedzője a Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap idegenben szerepeltünk Bugyin. Egy rossz talajú pályán, rengeteg

Sztancs Gábor, U12-es csapatunk vezetőedzője a Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap idegenben szerepeltünk Bugyin. Egy rossz talajú pályán, rengeteg

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szolnoki MÁV FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Kicsit bosszús vagyok, mert ismét olyan mérkőzést

Sajnos újabb, minimális arányú vereséget szenvedtünk, ezúttal idegenben. Kissé szomorkodás időjárás fogadta a csapatok vasárnap a bajnokság 15. fordulójában, ahol is a Szekszárd csapata látta

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője a BKV Előre elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szombat délelőtt U16-os korosztályunk a BKV-Előre csapatát fogadta. Azt

A múlt hétvégi Ecser elleni hazai pontszerzést követően joggal bizakodhattunk a Tápiógyörgye KSK ellen idegenben is minimum az egy pontra rá fog szolgálni kettes csapatunk.

Két hazai bajnoki mérkőzést követően ezúttal idegenben lép pályára NB III-as első keretünk. Játékosaink ezúttal Tolna megye felé veszik az irányt és vasárnap 13 órától

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője az Ecser SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagy iramú, változatos mérkőzést játszottunk a szakadó esőben. Edzői

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szolnoki MÁV FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az első 30 percben kulturált futballt játszottunk,

Balogh Tamás, U11-es korosztályunk vezetőedzője az FTC partner csapatok tornáját követően az alábbi értékelést közölte: „A szombati napon az FTC-nél jártunk partner csapatok tornáján az

Kicska Tamás, az U9-es csapat vezetőedzője a hétvégi FTC partnercsapati tornát követően az alábbi értékelést közölte: „2022. október 22-én szombaton az FTC-nél jártunk partnercsapati kupán.

Ledő László az 1908 SZAC Budapest elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A Meton-FC Dabas U15 a SZAC csapatát fogadta szombaton bajnoki mérkőzésen.

Szombat délután a középmezőnyben elhelyezkedő Ecser SE látogatott a Wellis Sportparkba. A Meton-FC Dabas II a múlt hétvégét követően ismételten hazai közönsége előtt léphetett pályára.

Ezúttal némiképp szokatlan időpontban, a nemzeti ünnep következtében a hétvége első napján, szombaton lépett pályára NB III-as első keretünk a bajnokság 14. fordulójában. Hazai pályán

A vasárnapi ünnepnap következtében nem a hét utolsó napján, hanem a megszokottól némiképp eltérően szombaton lép pályára NB III-as első csapatunk. Fehér Ádám tanítványai az

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a HFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sima vereséget szenvedtünk el bajnokságot vezető csapat ellen, annak

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője az Újhartyán VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Ellenfelünk a mérkőzés nagy részében emberhátrányban volt, ennek ellenére

Kucsván István, U13-as csapatunk vezetőedzője a Nagykáta SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: “Újabb megmérettetésen vagyunk túl, amin a srácok végre megtalálták

Nem vártuk jó előjelekkel a vasárnap délutáni bajnoki mérkőzést. Sajnos gyászszünettel kezdődött a találkozó. Hosszan tartó súlyos betegség után, a csütörtöki napon, életének 45 évében

Kicska Tamás, az U9-es csapat vezetőedzője a hétvégi Kölyökliga mérkőzéseket követően az alábbi értékelést közölte: „A Jászfényszaru VSE ellen már az első félidőben lényegében el

Ledő László, U16-os csapatunk vezetőedzője a SZEOL SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Az U16-os csapat a SZEOL vendége volt vasárnap délelőtt.

Szombaton ismét hazai közönsége előtt léphetett pályára kettes csapatunk. Kemenes György legénysége ezúttal a tabella első felében tanyázó Újhartyán VSE-t fogadta. Különleges összecsapás elébe néztünk,

Sztancs Gábor, U12-es csapatunk vezetőedzője a Nagykáta SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szerdán az Érd csapatánál vendégeskedtünk és 7:2-es végeredmény született

Vasárnap délután az NB III Közép csoport jelenlegi listavezetője, a Hódmezővásárhelyi FC látogat majd a Wellis Sportparkba. Noha igen sokáig az Iváncsa vezette a tabellát,

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a Jászberényi FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Előrehozott mérkőzést játszottunk a Jászberény csapata ellen idegeben. EDZŐI

Hosszan tartó súlyos betegség után a tegnapi napon, életének 45 évében elhunyt Basa Zsuzsanna. Zsuzsi évek óta az FC Dabas kötelékében állt. Fájó szívvel búcsúzunk!

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője a Halásztelki FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Rengeteg hibával, pontatlanul játszottunk, ellenfelünk ezt maximálisan kihasználta, ezzel

2022. szeptember 27-én, kedden 17:00 órától ünnepélyes keretek között a Pesti Megyeháza Dísztermében került megrendezésre a 10. Pest Megyei (labdarúgó) Gólkirályok Gálája. A 2020/2021-es és

Kicska Tamás, az U10-es csapat vezetőedzője a hétvégi Kölyökliga mérkőzéseket követően az alábbi értékelést közölte: „Az első összecsapáson, a Szent Pál Akadémia ellen már a

Sztancs Gábor, U12-es csapatunk vezetőedzője a DMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szombaton a Dunaharaszti csapatát fogadtuk. Tudtuk, hogy nagyon nehéz mérkőzés

Fritz Attila, U15-ös korosztályunk vezetőedzője a Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton Bugyi csapatát láttuk vendégül. A hét elején beszélgettünk