
Edzői értékelés: Ledő László
Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője az Iváncsa KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A szombati napon Iváncsán játszotta utolsó

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője az Iváncsa KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A szombati napon Iváncsán játszotta utolsó

Elérkeztünk a 2021/2022-es bajnoki szezon végéhez. Egyetlen forduló maradt már csupán hátra az NB III közép csoportban. Vasárnap délután, hazai pályán az első osztályból frissen

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Gyulasport-Nonprofit Kft. elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A szerdai napon a Gyula U14-es

Kicska Tamás, az U9-es csapat vezetőedzője az SC-Hírösép elleni edzőmérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A mai napon az SC-Hírösép U9-es csapatához látogattunk. 3×20 perces

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a Kecskeméti LC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap U13-as fiataljaink a Kecskemét csapatát

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a DAFC-Szeged elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szombaton az U14-es csapat a DAFC Szeged

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője az Iváncsa KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Küzdelmes és kiélezett mérkőzést játszottunk a tavalyi bajnokcsapat

A tavalyi szezonban mindkét csapat kiemelkedően szerepelt és a dobogón végzett. Amíg az Iváncsa az első, addig csapatunk a 3. helyen fejezte be a bajnokságot.

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője a Tápiószelei SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Először az ellenfelünkkel kezdeném, akik minden elismerést megérdemelnek, mert

Szombat délután kettes csapatunk lejátszotta utolsó idegenbeli bajnoki összecsapását. Kemenes György játékosinak a tabella utolsó előtti helyén szerénykedő Tápiószelei SE otthonában kellett pályára lépniük. Soros

Utolsó idegenbeli fellépésére készül NB III-as első csapatunk. Fehér Ádám legénysége a tavalyi szezon bajnokának, az Iváncsa KSE-nek az otthonába látogat. A gól nélküli döntetlennel

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a hétvégi Dabas-Gyón FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Városi rangadót játszottunk vasárnap délután. A találkozóra

Vasárnap délután városi rangadóra került sor, ahol a Dabas-Gyón FC csapatát láttuk vendégül. Az elmúlt évekhez hasonlóan ezen a mérkőzésen is a küzdelem dominált. Ellenfelünk

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője a Péteri KSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mai mérkőzésen az ellenfél kapusa volt a mezőny

Kicska Tamás, az U9-es csapat vezetőedzője a 75 JP Villámtornát követően az alábbi értékelést közölte: „Május 14-én az U9-es csapat Budapestre utazott, hogy részt vegyen

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a SZEOL SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szombaton a SZEOL csapatával mérkőzött meg

Kettes csapatunk szombaton délután a Péteri KSK-t fogadta a Wellis Sportparkban. Mindkét fél az alsóházban foglal jelenleg helyet, közel hasonló játékerőt és eddig mutatott teljesítményt

Márton Dávid, az FC Dabas U13-as csapatának segédedzője az Érdi VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A mai napon Érdre látogattunk U13-as

Ismét elérkezett a várva várt városi ütközet ideje. NB III-as első csapatunk vasárnap délután a Közép csoport 36. fordulójában a helyi rivális Dabas-Gyón FC-t fogadja

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Grosics Akadémia elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Kedden a Gyulára, a Grosics Akadémia

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a Nagykáta SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap délelőtt U13-as fiataljaink a Nagykáta

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a HFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “U14-es csapatunk múlt szombaton a Hódmezővásárhelyt fogadta

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Múlt csütörtökön U13-as csapatunk Bugyira látogatott

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a szombati Paksi FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Fegyelmezetten és taktikusan kezdtük a mérkőzést.

Kicsit szokatlan időpontban, szombat délután játszottuk le soron következő bajnoki mérkőzésünket a Paksi FC II otthonában. A szerdai, hazai pályán aratott győzelmünk után szerettünk volna

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője az Ecser SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Ellenfelünk kérésére előre hozott mérkőzést játszottunk csütörtök este. Jól

A Vác ellen aratott hétközi diadalt követően máris következik az újabb erőpróba NB III-as csapatunk számára. Fehér Ádám játékosai ezúttal a megszokott vasárnaptól némiképp eltérően

Rendhagyó módon csütörtök délután játszotta le soros bajnoki mérkőzését az FC Dabas II. Kemenes György csapata ezúttal Vecsés felé vette az irányt, ahol 19 órától

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a hétközi Vác FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon fontos volt a három pont megszerzése,

Ismét hétközi fordulóra került sor, ahol hazai pályán a Csank János vezette Vác FC volt az ellenfelünk. A mérkőzés elejétől próbáltuk kezünkbe venni az irányítást,