
Beharangozó: Csepel SC – Meton-FC Dabas
A Monor SE elleni múlt pénteki hazai rangadót követően most hétvégén a fővárosba látogat NB III-as csapatunk. Ellenfelünk ezúttal a tabella 5. helyét elfoglaló Csepel

A Monor SE elleni múlt pénteki hazai rangadót követően most hétvégén a fővárosba látogat NB III-as csapatunk. Ellenfelünk ezúttal a tabella 5. helyét elfoglaló Csepel

Sztancs Gábor, U13-as csapatunk vezetőedzője a DPASE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “U13 csapatunk Dunaújvárosban vendégeskedett. A mai napon nem csak az

Bár nehezen indult, végül egy igazán jól sikerült jótékonysági sportbált zárhattunk! Hálásan köszönjük mindenkinek, aki részt vett, segített vagy bármilyen formában hozzájárult az est sikeréhez.

Balogh Tamás, az U13-as téli Futsal 7 Vége versenysorozat zárását követően az alábbi értékelést adta: ”A téli Futsal bajnokságon indított U13-as csapatunk már a bajnokság

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon csalódott vagyok a mérkőzés után. Tudtuk előre,

Péntek délután a listavezető Monor csapata látogatott a Wellis Sportparkba. A tabella alapján előzetesen sem számíthattunk könnyű összecsapásra. Jól kezdtük a mérkőzést, az első negyedórában

A megszokottól eltérően nem hétvégén, hanem péntek délután 14 órától fogadjuk hazai pályán az ősi rivális Monor SE-t a Wellis Sportparkban. Csapatunk múlt hétvégén a

Ledő László, U19-es csapatunk vezetőedzője a Dunavarsányi TE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ” A Dunavarsányi TE volt az ellenfelünk a szombati

Sztancs Gábor, U13-as csapatunk vezetőedzője az Érdi VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szombat délelőtt U13-as csapatunk lejátszotta második bajnoki mérkőzését. Az

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Tiszaföldvár SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon örülök ennek a győzelemnek, mert fontos volt,

Sorozatban következő mérkőzésünket Kunszentmártonban játszottuk, ahol az albérletben szereplő Tiszaföldvár SE fogadott bennünket. A találkozó előtt mi számítottunk esélyesnek, hiszen ellenfelünk a tabella utolsó helyén

Az elmúlt bajnoki forduló sajnálatos módon nem úgy alakult, ahogy azt vártuk. Múlt szombaton egy remek első félidőt követően végül 3:2 arányban elvesztettük a III.

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a III. ker. TVE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon csalódott vagyok a mérkőzés után, mert

Hétvégén ismét hazai környezetben léptünk pályára. Ezúttal egy bajnokesélyes ellenfél, a III. Kerület TVE látogatott Dabasra. Az első félidőben egyáltalán nem látszott a két csapat

Ismét hazai összecsapás vár NB III-as csapatunkra, azonban ezúttal a megszokott időponttól némiképp eltérően. A vasárnapi ünnepnap következtében egy nappal korábban, szombat délután 14 órától

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a HFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Le a kalappal a csapatom előtt, mert a mérkőzés

Soron következő összecsapásunkat Hódmezővásárhelyen rendezték meg, ahol a velünk azonos pontszámmal álló HFC ellen léptünk pályára. A mérkőzésen rengeteg párharcot láthatott a kilátogató publikum, amit

A múlt hétvégi ESMTK elleni hazai rajtot követően ezúttal idegenben lép pályára NB III-as első csapatunk. Székely Tibor legénysége dél-kelet felé veszi az irányt és

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon vártam már a bajnoki rajtot, hiszen minden sportember

Hosszas felkészülési időszak után Székely Tibor tanítványai végre pályára léptek az idei első tavaszi bajnoki mérkőzésen. Ellenfelük a bajnoki címre törő ESMTK volt. A hazai

A napokban lezárul a téli felkészülési időszak NB III-as csapatunk számára. Játékoskeretünk Székely Tibor személyében új vezetőedzővel vág neki a tavaszi menetelésnek. A zord téli

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a felkészülési időszak zárultával az alábbi nyilatkozatot adta: „Januárban vettem át a csapat irányítását, és szinte azonnal belevágtunk a

Egészen fiatalon, 5 évesen kezdtem a focit. 11 éves koromban az MTK-hoz kerültem, ahol közel 7 évet töltöttem. Az utolsó félévemben már a második csapatnál

Utánpótlás éveimet Csepelen kezdtem, majd a Honvédban és a Dunaújvárosban fejeztem be. Itt kezdtem felnőtt karrierem. Két év után Majosra igazoltam, ahol másfél évet töltöttem.

Öt évesen kezdtem el focizni az óvodában majd az iskolám csapatában, utána Budafokon és Budaörsön is megfordultam, végül pedig ide kerültem Dabasra. Egy több állomásos

Pályafutásomat a REAC Sportiskola csapatában kezdtem el. Végigjártam az utánpótlás ranglétrát, majd az U19-es korosztályból már a felnőtt csapatban focizhattam, mellette nagyon sokat kispályáztam NB

Vasárnap délelőtt lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését csapatunk az NB III-as FC Hatvan ellen. A találkozó teljes egészében a mi akaratunk szerint alakult. Végig irányítottuk a

A téli átigazolási időszakban 7 játékos távozott az első csapat keretéből, 4 labdarúgó pedig frissen érkezett a klubhoz. A felkészülési időszak célegyenesére lassan rákanyarodunk, jövő

Hazai pályán lépett pályára csapatunk a hétvégén, ahol edzőmérkőzésen fogadta a Szolnoki MÁV FC együttesét. Az ellenfél jelenleg a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei bajnokság éllovasa, ennek ellenére

Soron következő felkészülési mérkőzésünket hazai pályán vívtuk meg a BKV Előre ellen. Az ellenfél nem volt ismeretlen számunkra, hiszen a bajnokság során már kétszer is