
Edzői értékelés: Bücs Zsolt
Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője az RKSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés előtt kértem a srácoktól, hogy mutassák meg,

Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője az RKSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés előtt kértem a srácoktól, hogy mutassák meg,

Vasárnap délután az előrehozott első tavaszi fordulót rendezték meg az NB III-ban. Csípős hidegben, hóval fedett pálya fogadta csapatunkat Budapesten. Szerettük volna győzelemmel búcsúztatni az

Idei utolsó bajnoki mérkőzésére készül NB III-as első csapatunk. Noha az őszi szezon már a múlt hétvégén lezárult, az első tavaszi forduló még lejátszásra kerül

Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője az MTK Budapest II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Vasárnap idegenben az MTK II ellen próbáltuk

Vasárnap délután az Új Hidegkuti Nándor Stadionban léphettünk pályára a bajnokság 19. fordulójában, ahol az MTK Budapest II volt az ellenfél. Mindkét csapat a középmezőnyben

A tavalyi bajnok Iváncsa KSE elleni kiütéses (5:0) győzelmet követően ezúttal a főváros felé veszi az irányt NB III-as első keretünk és az MTK Budapest

Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője az Iváncsa KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nehéz mérkőzésre számítottam a tavalyi bajnokcsapat ellen. Nagyon

Vasárnap délután azt az Iváncsát fogadtuk hazai pályán, akikkel az előző szezonban sokáig nagy harcot vívtunk a bajnoki címért. Sajnos mi csak a harmadik helyre

Ledő László, a hétvégi U13-as és U15-ös Futsal 7 Vége megmérettetéseket követően az alábbi értékelést adta: „Az U14-es csapattal vettünk részt vasárnap az U15-ös Futsal

Ledő László, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a Törökszentmiklósi FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „U14-es csapatunk Törökszentmiklóson szerepelt bajnoki mérkőzésen.

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Százhalombattai LK elleni őszi szezonzáró bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Egy igen küzdelmes, sok hibával

Szombat délután lejátszotta utolsó őszi szezonbeli bajnoki mérkőzését az FC Dabas II. Iszák Gábor csapata a 7. helyezett Százhalombattai LK otthonába látogatott. Két magabiztos győzelemmel

A múlt hétvégi meglepő Dabas-Gyón FC elleni „idegenbeli” vereséget követően szerencsére máris itt a javítási lehetőség. Vasárnap délután hazai pályán az Iváncsa KSE ellen kell

Fritz Attila, az FC Dabas U13-as korosztályának asszisztens edzője az Érdi VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékeléseket adta: „Az FC Dabas U13 szerda

Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Dabas-Gyón FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Rögtön a mérkőzés elején hátrányba kerültünk. A saját

Ledő László, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a DAFC Szeged elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Az FC Dabas U14-es csapata vasárnap

Vasárnap délután gyakorlatilag a város másik felén található Dabas-Gyón FC sporttelepén vendégeskedtünk. Nehéz mérkőzésre számítottunk, annak tudatában is, hogy az ellenfél a tabella hátsó felében

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Tápiószelei SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Végig fölényben, sok helyzetet kialakítva, magabiztos játékot

A múlt hétvégi Péteri KSK elleni magabiztos idegenbeli győzelmünket követően újabb komoly pontszerzési lehetőség előtt állt kettes csapatunk. Soron következő ellenfelünk ugyanis az a tabella

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának vezetőedzője a Soroksár SC elleni idegenbeli bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „U13-as csapatunk Soroksáron bajnoki mérkőzést

Ismét elérkezett a várva várt hétvége, középpontjában pedig nem más, mint a városi derbi. Vasárnap délután 13 órától első csapatunk a Dabas-Gyón FC „vendégszeretetét” élvezheti

Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Paksi FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Rögtön a mérkőzés elején két nagy helyzetünk

Ismét nehéz mérkőzésre számíthattunk vasárnap délután, amikor az NB I-ben szereplő Paksi FC második számú csapatát fogadtuk a Wellis Sportparkban. Soros ellenfelünk a fordulót megelőzőleg

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Péteri KSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Egy szervezett csapat ellen, fegyelmezett, jó játékkal,

Ledő László, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a SZEOL SC elleni idegenbeli bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „A szombati napon Szegedre utaztunk

Az egyik legfőbb riválisa otthonába látogatott a szombati játéknapon az FC Dabas II. Igen nagy volt a tétje a Péteri KSK elleni idegenbeli összecsapásnak, mivel

November hónap első bajnoki mérkőzését a megszokott vasárnap kora délutáni időpontban játssza NB III-as első keretünk. Bücs Zsolt tanítványai ezúttal az első osztályban szereplő Paksi

Bücs Zsolt, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Vác FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült, domináltunk,

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának vezetőedzője az ESMTK elleni idegenbeli bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Az U13-as csapat az ESMTK vendége

Vasárnap délután az egykor szebb napokat megélt váci stadionban vendégeskedtünk. A Vác FC kispadján a magyar futball egyik ikonikus alakja, Csank János ült. Az első