
Bücs Zsolt
Az FC Dabas a napokban megegyezett BÜCS ZSOLT volt válogatott labdarúgóval, aki a távozó Szabó Istvántól veszi át az NB III-as első csapat szakmai irányítását!

Az FC Dabas a napokban megegyezett BÜCS ZSOLT volt válogatott labdarúgóval, aki a távozó Szabó Istvántól veszi át az NB III-as első csapat szakmai irányítását!

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Üllő SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Második félidei gyors, lendületes játékunkkal megérdemelten és

Lassan a szezon végéhez ér az FC Dabas II is. Az utolsó előtti fordulóban Üllőre látogatott Iszák Gábor legénysége. Játékosaink ezúttal rendkívül jó napot fogtak

Szabó István, NB III-as csapatunk leköszönő vezetőedzője távozása előtt még utoljára értékelte a Dabason töltött időszakát: „Szerintem akkor beszélünk sikerről, amikor a teljesítmény túlmutat az

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője éves beszámolójában az alábbi dolgokat osztotta meg: „Úgy gondolom, nagyon jó évet zártunk az U13-as csapattal! Amit

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Halásztelki FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Egy szervezett csapat ellen, közepes iramú mérkőzésen

Szombat délután újabb erőpróba várt kettes csapatunkra. Az a Halásztelki FC fogadott minket, akik mondhatni közvetlen riválisunk, mivel csupán két pont választotta el a két

Csütörtökön délután az FC Dabas SE otthonában Kőszegi Zoltán polgármester/klubelnök, Bennárik Ferenc szakosztályvezető és Kucsák István alelnök társaságában köszönthettem az NB III, Közép-csoport bajnokságában bronzérmet

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Szekszárdi UFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az utolsó mérkőzésünkön nem érdemeltünk vereséget, sajnos

Klubunk új kezdeményezése a születésnapos játékosaink felköszöntése. Minden hónap elején megemlítjük azon labdarúgóinkat, akik abban a hónapban ünneplik születésnapjukat. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK A JÚNIUSI ÜNNEPELTEKNEK!

Pont nélkül, de emelt fővel, büszkén búcsúztunk a szezontól. Vasárnap rendezték az NB III Közép-csoportjának utolsó fordulóját, ahol a házigazda Szekszárd az életéért küzdött, hisz

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a bajnokok tornáját követően az alábbi értékelést adta: „Vasárnap délelőtt a Wellis Sportparkban Budakeszi, Budakalász, Taksony és

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Pereg SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Az egyéni hibáinkat jól használták ki a

Vasárnap délután ismét rangadót vívott az FC Dabas II. Amíg az elmúlt fordulóban a bajnoki cím legfőbb várományosa, az Örkény SE volt az ellenfelünk, addig

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Városi SE Dunakeszi elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: ”Két hasonló játékerőt képviselő csapat

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Dabas-Gyón FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Kimaxoltuk a mai meccset, bár bőven

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Hódmezővásárhely elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés eredményével nem vagyok elégedett, mert győzelemre

Balogh Tamás, az FC Dabas U11-es korosztályának edzője a pünkösdi tornát követően az alábbi értékelést közölte: „Tegnap az FC Dabas U11 is Pünkösdi Tornán vett

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a Csep-Gól által rendezett pünkösdi tornát követően az alábbi értékelést adta: „U13-as csapatunkkal pünkösdi tornán vettünk részt

Döntetlennel őriztük meg a hazai veretlenségünket. Vasárnap 18 órakor az utolsó hazai mérkőzésünkre került sor, amikor is a még éppen kieső helyen szereplő Hódmezővásárhelyi FC

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Örkény SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Jó mérkőzést játszottak a fiatalok a sáros,

Vasárnap délután a tabellát magabiztosan vezető Örkény SE otthonába látogatott kettes csapatunk. Az eső áztatta, mély talajú pálya ellenére egy igen jó mérkőzést láthattak az

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a Sülysápi Gyerekfoci elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „U13-as csapatunk csütörtökön Sülysápot fogadta bajnoki

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Gödöllői SK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: ”Két hasonló képességű csapat játszott. Inkább

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Gödöllői SK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Az első félidőben mutatott játékunk magabiztos

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Vác FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon nagy Gratuláció jár a csapatnak, a

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Alsónémedi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Látszott egy kis fáradtság a csapaton, főleg

Döntetlen Vácott, már biztos a bronzérem! Vasárnap 18 órakor Vácra látogatott csapatunk, ahol a kiesőzóna elől menekülő Vác FC együttesével mérkőztünk meg. A találkozó elején

Kettes csapatunk vasárnap délután az Alsónémedi SE-t látta vendégül hazai pályán. Jól kezdtük a mérkőzést, mivel Lukasik Dániel révén már a 9. perctől előnyben futballozhattunk

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a BVSC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: ”A bajnokság legjobb csapatával találkoztunk. Sajnos a