
Meton-FC Dabas – THSE-Szabadkikötő (6:1)
Szerda délután a Budapest bajnokság I. osztályában szereplő THSE-Szabadkikötő csapatát fogadtuk hazai pályán. A találkozón végig érezni lehetett az osztálykülönbséget, számos szép támadást vezettünk, amelynek

Szerda délután a Budapest bajnokság I. osztályában szereplő THSE-Szabadkikötő csapatát fogadtuk hazai pályán. A találkozón végig érezni lehetett az osztálykülönbséget, számos szép támadást vezettünk, amelynek

Szombat délelőtt, a hét zárásaként az NB III Nyugati csoportjába besorolt Bicske TC csapatát láttuk vendégül a Wellis Sportparkban. Alakulófélben lévő csapatunk a nehéz heti

Kecskeméten nevelkedtem, majd 17 évesen kerültem Tiszakécskére, ahol két évig NB II-ben, majd egy évig NB III-ban játszottam. Az utóbbit sikerült is megnyerni. Kemenes Györgyöt

Eleinte mezőnyjátékosként, de U13-ba már kapusként szerepeltem Siófokon, ahol az ezt követő utánpótlás éveimet töltöttem, a felnőtt csapatban azonban sajnos nem tudtam megragadni. Ezért először

Az Ovifoci keretein belül kerültem először kapcsolatba a labdával. 7 évesen egy nyári tábor után az őszt a KTE-ben kezdtem, majd az SC HÍRÖS-ÉP-ben egy

A héten kemény munkát végeznek NB III-as játékosaink, hiszen a szakvezetés napi két edzést is vezényel. A szerda délutáni programban egy edzőmérkőzés is szerepelt, ahol

A Fehér Ádám vezette edzői stáb komoly kihívás előtt áll, mivel a nyári felkészülés során a 10 távozó helyére érkező 11 új játékost kell pár

„Szeretném pár gondolatban összegezni csapataink 2021/2022-es szezonban elért eredményeit és fejlődésüket. A két korosztály együtt kezdte meg a felkészülést július közepén. Az U13 27 fővel,

Szombat délelőtt kánikulában fogadtuk az előző szezonban szintén az NB III közép csoportjában szereplő Monor SE gárdáját. A találkozó első 45 percében két gól is

A hétfő reggelünk fakultatív játékkal és a tábori pólók kiosztásával kezdődött, majd a tematikus foci foglalkozás után sztárvendégként KOSIBA DÁNIEL érkezett hozzánk, aki a Magyar

Ismerkedéssel és az egyen pólók kiosztásával indult a tábor első napja. Ezt követően tematikus foglalkozás volt a szabadban. A tízórait követően készség- és képesség fejlesztés

Szombat délelőtt lejátszotta első felkészülési mérkőzését NB III-as első csapatunk. Első ellenfelünk az az MTK Budapest volt, akik ellen a szezon utolsó összecsapását játszottuk. Amíg

Ledő László, az FC Dabas U13-as és U14-es csapatának vezetőedzője a közös évzárót követően az alábbi értékelést adta: “A szerdai napon az U13/14-es csapat évzárót

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője az Ócsán megrendezésre került 8 csapatos tornát követően az alábbi értékelést adta: “A múlt szombati napon U14

Életének 73. évében elhunyt Szabados László, aki klubunk elnökségi tagjaként több évtizeden keresztül segítette az FC Dabas munkáját. Támogatóként elévülhetetlen szerepe volt a Sportegyesületünk sikereiben.

Már nem kell sokat várni, hogy újra elinduljon a munka a Wellis Sportparkban, hiszen csapatunk a héten már elkezdi a felkészülést az NB III soron

Fritz Attila, NB III-as csapatunk egyik legrutinosabb, legtöbb nagy csatát megélt játékosa is értékelte a tavaszi szezont: „Sok kérdés van bennem, hogy miként is lett

NB III-as csapattársait követően Dudás Dániel is megosztotta nézeteit csapatunk idei szereplésével kapcsolatban: Sajnos ez a szezon közel sem úgy sikerült, ahogy a tavalyi. Szerintem

Új néven szerepel az FC Dabas a következő bajnoki idényben! Kőszegi Zoltán az FC Dabas SE elnöke és Ellinas Panayiotis a METON Építőanyag Gyártó Kft.

Fodor Gergő, a dabasi körzetközpont szakmai vezetője az Albertirsán megrendezésre került U10/U11-es tehetségközponti tornát követően az alábbi értékelést adta: „Tegnap délután az U10-es és az

Domokos Bálint, NB III-as csapatunk egyik erőssége, aki téli érkezését követően hamar vezéregyéniséggé nőtte ki magát, az alábbiak szerint értékelte a tavaszi szezont: Visszagondolva az

Forgács András, NB III-as csapatunk egyik legrutinosabb, oszlopos tagja a mögöttünk álló bajnoki szezont az alábbiak szerint értékelte: „Sajnos nem sikerült megismételnünk az előző szezon

NB III-as első keretünk előreláthatólag nyolc felkészülési mérkőzést vív majd az előttünk álló 2022/2023-as őszi szezon kezdetéig. A felkészülést június 16-án csütörtökön kezdik meg játékosaink

Fodor Gergő, a dabasi körzetközpont szakmai vezetője a Monoron megrendezésre került U12-es megmérettetést követően az alábbi értékelést adta: „Ma az U12-es körzetközpont válogatottal Monoron jártunk,

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a Puebla kupát követően az alábbi értékelést adta: “Hétfő délután a Goldball Parkban a Puebla kupán vett

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a szlovákiai Ragyolcban megrendezésre került utánpótlás tornát követően az alábbi értékelést adta: “A szombati napon az U13-as

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője az MTK Budapest FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Kifejezetten jó első félidőt produkáltunk. Jó

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Törökszentmiklósi FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Vasárnap U14-es csapatunk is lejátszotta utolsó

Vasárnap délután az NB III Közép csoport 2021/2022-es szezonjának utolsó fordulójára került sor. Ellenfelünk a MTK Budapest II fiataljai voltak. Volt miért visszavágnunk, ugyanis az

Kicska Tamás, az U9-es csapat vezetőedzője a pilisi gyermeknapi tornát követően az alábbi értékelést közölte: „Nagyon büszke vagyok rájuk, számomra különösen fontos volt ez a