
FC Dabas – Kecskeméti TE (0:0)
Vasárnap igazi rangadóra került sor Dabason, mivel harmadik helyezettként azt a Kecskemét együttesét fogadtuk, akik a forduló előtt éllovasként várták a találkozót. A mérkőzés egészében

Vasárnap igazi rangadóra került sor Dabason, mivel harmadik helyezettként azt a Kecskemét együttesét fogadtuk, akik a forduló előtt éllovasként várták a találkozót. A mérkőzés egészében

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Sajnos nem sikerült nyernünk. A mérkőzés elején

Szombat délután a szomszédos Bugyi SE ellen lépett pályára kettes csapatunk. Ezúttal a győzelem ugyan elmaradt, azonban hat mérkőzésesre duzzadt veretlenségi sorozatunkra mégis büszkék lehetünk.

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a Kincsem Lovaspark SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Az U13-as csapattal a Kincsem

Vasárnap – szerda – vasárnap, Majos – Monor – Kecskemét. Kőkemény hét, férfias erőpróba, nem vitás. Fogytán az erő, nem csak nálunk, hanem ellenfelünknél is.

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Monor SE elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Egy nagyon jó formában levő Monorhoz

Bravúros győzelem Monoron. A hétközi fordulóban ahhoz a remek formában lévő Monorhoz látogattunk, akik legutóbb épp az éllovas Kecskemét csapatát múlták felül, így tudtuk, hogy

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője az RKSK elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Kulturáltan futballoztak mezőnyben a vendégek, azonban

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője az RKSK elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: ”Kiegyenlített játékot hozott az első játékrész.

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Majosi SE II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon meg voltam elégedve az egész

Kucsván István, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a Kincsem Lovaspark SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Jó iramú mérkőzésen vagyunk túl,

Több gólos győzelem a Majos ellen. Vasárnap 16:30-kor a tabella utolsó helyezettjét, a tolna megyei Majosi SE csapatát fogadtuk hazai környezetben, a Dabas Wellis Sportparkban.

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Tárnok KSKelleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Közepes teljesítménnyel is magabiztosan nyertük meg a mérkőzést,

Szombat délután a tabella alsó felében elhelyezkedő Tárnok KSK otthonába látogatott kettes csapatunk. A helyezések tükrében nem igen lehetett kérdéses, ki számít az összecsapás esélyesének. Szerencsére

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Budafoki LC elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Az idei év leggyengébb első

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Budafoki LC elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: ”Hamar vezetést szereztünk egy szép

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője az Újpest FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az eredmény miatt természetesen csalódott vagyok,

Az elmúlt napokban, nagy megtiszteltetés érte a nemrégiben PMLSZ Futsal bajnokságot nyert U13-as csapat tagjait és edzői stábját (Kerekes Barna és Ledő László). Előbb egy

Húsvét vasárnap 11 órai kezdettel Újpestre látogatott csapatunk. A mérkőzés nagy részében a mi akaratunk érvényesült, több helyzetet is kidolgoztunk, tetszetősen, jól futballoztunk, de a

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Szigethalom SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Sajnos főleg a támadások befejezésénél és a

Szombat délután a középmezőnyben elhelyezkedő Szigethalom SC-t látta vendégül az FC Dabas II. Nagyon jól kezdtük az összecsapást, amit jól tükröz, hogy Duhaj Ádám révén

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Dunakszi VSE elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Nehéz meccsen vagyunk túl ismét.

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Paksi FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Először is szeretnék gratulálni a csapatnak

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Ráckeve VAFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „A rutinos Ráckeve ellen nem volt egyszerű

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a Ferihegy Vecsés elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Az U13-as csapat is megkezdte a

Kucsván István, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője az Abonyi Kid FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A második tavaszi mérkőzésen a

Vasárnap délután a több, egykoron az NB I-ben is megforduló labdarúgót (Kenesei Krisztián, Horváth Gábor, Völgyi Dániel) is a soraiban tudó Ráckeve VAFC látogatott Dabasra.

Bravúros győzelem 10 emberrel. A szokásostól eltérően, a válogatott szereplése következtében ezúttal az NB III-ban szombaton indult útjára a labda. Ellenfelünk az a Paksi FC

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője csapatának téli felkészülési munkájával kapcsolatban az alábbi beszámolót közölte: ” Az U13-as csapat a téli felkészülése március

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője az Airnergy FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Megszálltuk saját térfelünket és kontrákra rendezkedtünk