
Edzői értékelés: Szőgyi Tamás
Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Városi SE Dunakeszi elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Jó felépítésű, masszív csapat érkezett

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Városi SE Dunakeszi elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Jó felépítésű, masszív csapat érkezett

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Városi SE Dunakeszi elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Már az 5. percben szögletből

Ledő László, az FC Dabas U13-es korosztályának edzője a Maglódi TC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „U13-as csapatunk a Maglód vendége volt

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Taksony SE II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Egy igen szervezett, kemény csapat ellen

Szombaton délután a tabella hátsó részében szerénykedő Taksony SE II csapatát látta vendégül az FC Dabas II legénysége a Wellis Sportparkban. Iszák Gábor fiai nem

A Kecskeméti TE elleni idegenbeli vereséget követően kissé összetorlódott az üldözők hada mögöttünk, így amennyiben szeretnénk megtartani előkelő pozíciónkat a tabellán, akkor nincs más megoldás,

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Kecskemét elleni bajnoki rangadót követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Az első félidőben ugyan stabilan védekeztünk, de

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ” A mérkőzés sajnos nem az elvártak

A 11. fordulóban az elmúlt mérkőzéseket tekintve a csoport talán legjobb formájában lévő Kecskemét együtteséhez látogatott csapatunk. A mérkőzés nagy részében a hazaiak tudták uralni

Jó formában lévő kettes csapatunk a hét utolsó napján a szomszédos Bugyi településre látogatott. Optimistán várhattuk az összecsapást, azonban végül mégis csalódottan kellett távoznunk. Ezen

Csapatunk jelenleg szorosan a Ferencváros követve a tabella 4. helyéről várhatja a 2. pozíciót elfoglaló Kecskeméti TE elleni vasárnapi vendégjátékát. Rangadó lesz a javából, két

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Dunaújváros elleni MOL Magyar Kupa mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A kupamérkőzésen többet vártam a csapatomtól,

A MOL Magyar Kupa 6. fordulójában a Dunaújváros együttesét fogadtuk hazai környezetben. Kissé tartalékosan állt fel csapatunk a sok sérülés és a sorozatterhelés miatt és

Ledő László, az FC Dabas U13-es korosztályának edzője a Kincsem Lovaspark elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „U13-as csapatunk szombaton a Kincsem Lovaspark

Optimistán várhatta a Tárnok KSK elleni hazai mérkőzését az Iszák Gábor vezette FC Dabas II. Fiatal csapatunk az első fordulóban elszenvedett Albertirsai vereség óta veretlen,

A hétvége során ugyan nem rendeznek bajnoki fordulókat, azonban mégsem maradnak mérkőzés és futball nélkül sem játékosaink, sem pedig lelkes szurkolótáborunk. A bajnoki szünetben MOL

Fodor Gergő, az U11-es csapat vezetőedzője az elmúlt hetek megmérettetéseiről az alábbi értékelést adta: „Megkezdtük a szezont az U11-es korosztályunkkal is. Egész nyáron voltak edzések.

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sajnos a mai napra elég rossz előjelekkel

Ismét szép számmal látogattak ki a nézők vasárnap délután a Dabas Wellis Sportparkba. A remek hangulatú és helyenként parázs találkozót nagyon jó iramban kezdtük és

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Szigethalom SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ” Sajnos ezúttal elég pontatlanul és sok

Szombat délután a Szigethalom SC elleni idegenbeli összecsapással folytatta Megye II osztályú szereplését az FC Dabas II. Iszák Gábor játékosai kedvező előjelekkel várhatták az összecsapást,

A MOL Magyar Kupa jövő hétvégi fordulója következtében két hetes szünet vár csapatunkra, addig azonban még egy Monor SE elleni bajnoki mérkőzés vár a játékosainkra.

128 csapat, köztük az első- és a másodosztály teljes mezőnye száll harcba az Európa-liga indulást is jelentő 2021-es címért. A névadó szponzor szerepvállalásával új lendületet

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Majosi SE elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Ismét gratulálok a csapatnak és

Soron következő hétközi mérkőzésünkön Majosra látogattunk, ahol finom fogalmazva sem számíthattunk könnyű mérkőzésre, hisz jó pár sérültünk mellett a sorozatterhelés miatt kisebb fáradtsággal küzdött a

Elérkezett a harmadik blokk, amikor két hétvégi bajnoki mérkőzés lejátszása között hétközi fordulót is rendeznek. Ezúttal a sereghajtó Majosi SE otthonába látogat NB III-as első

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Újpest FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, tetszetősen

A válogatott mérkőzése miatt kivételesen szombati napon játszottuk soron következő bajnoki mérkőzésünket. Ezúttal az Újpest FC II gárdája látogatott el hozzánk. Esélyeshez méltóan kezdtük a

Amíg szombat délután NB III-as első csapatunk hazai pályán az Újpest FC II-t fogadta Sáriban, addig Iszák Gábor és Szőgyi Tamás játékosai a Csepel-sziget felé

A magyar labdarúgó-válogatott vasárnap esti összecsapása következtében NB III-as csapatunk a megszokottól némiképp eltérően nem a hét utolsó napján, hanem egy nappal korábban, szombaton játssza