
Edzői értékelés: Tóth Mihály
Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Budapest Honvéd FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A nyári felkészülést követően bizakodva vártam

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Budapest Honvéd FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A nyári felkészülést követően bizakodva vártam

Vasárnap elkezdődött az NB III. Dél-Keleti csoportjának idei szezonja. Az első fordulóban rögtön egy tartalékcsapat került elénk. A fővárosban mérkőztünk meg a Budapest Honvéd FC

Véget ért a felkészülési időszak, múlt hétvégén lezajlottak a „főpróbák” is, most vasárnap pedig kezdődhet a 2025/2026-os NB III. as bajnoki szezon. Tóth Mihály legénységének

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a nyári felkészülési időszak végeztével az alábbi értékelést adta: „A tavaszi bravúros NB III-as tagság megőrzést követően már június

Balmazújvároson fociztam először felnőtt szinten, ahol NB II-es feljutást ünnepelhettem és bemutatkozhattam az NB I-ben is. Később NB II-es és NB III-as csapatok következtek, majd

Labdarúgó karrieremet 2016-ban Tápiószentmártonban kezdtem, itt ismerkedtem meg az alapokkal. Hamar elkerültem Hatvanba ahol egy évet töltöttem, majd 13 évesen bekerültem a Budapest Honvéd akadémiájára.

Pályafutásomat a topolyai TSC-ben kezdtem. Pestre költözésem után kerültem a BKV Előre U19-es csapatába. 1 év elmúltával felkerültem a felnőtt csapatukhoz NB III-ba, ahol 3

Pályafutásomat a Vasasnál kezdtem, ahol 1 évet töltöttem, majd az Újpesthez igazoltam, ahol 4 évig játszottam. Ezt követően 3 évig az FC Budapest csapatát erősítettem,

Pályafutásom Debrecenben, az Olasz focisuliban kezdődött, utána Székesfehérváron folytattam a Főnix Gold FC-ben, majd a Budai FC-ben. Felnőtt szinten játszottam a Fővárosi vízművekben, és az

A Szombathelyi Illés Akadémián és a ZTE-ben nevelkedtem, Zalaegerszegen felkerültem az NB III-as csapathoz, utána elkerültem Csornára, Sopronba, és most Dabasra. A klub és az

Inárcson kezdtem a pályafutásomat, majd a Szent István SE-nél folytattam, ahol rengeteget fejlődhettem, főként támadó szellemű szélsőként. Az évek alatt több utánpótlás bajnokságban is kipróbálhattam

Dabason kezdtem, pár év után átkerültem a Fradiba. Onnan egy év múlva eligazoltam Kecskemétre és idén nyáron jöttem vissza Dabasra. Szerettem volna feljebb lépni a

Debrecenben kezdődött a pályafutásom, ahol az akadémián végig jártam a korosztályos ranglétrát. Ezt követően egy rövid NB II-es balmazujvárosi kitérő után a DVSC fiók, majd

A pályafutásomat a III. Kerületi TVE ben kezdtem, ahol közel 10 éven keresztül fociztam, majd fél évre a Hegyvidék UFC-Gerrzo csapatához igazoltam, végül az utolsó

Hajdújáráson kezdtem el focizni a Vinogradar csapatában, ahol 7 évet töltöttem, majd a Topolya Labdarugó Akadémiára kerületem, ahol 4,5 évig erősíttettem a csapatot. Gyerekkori edzőm

Gyálon kezdtem el focizni, majd a Dalnoki Jenő Akadémiára kerültem. Onnan az MTK Akadémiára igazoltam, ahol 8 évet töltöttem el. Ezt követően 4 évig Soroksáron

Az FC Dabas U10-es csapata számára igazán emlékezetes és sikeres volt a 2025-ös egri, négy napos nemzetközi torna, ahol a fiúk kiváló teljesítménnyel a dobogó

A Meton-FC Dabas NB III-as felnőtt labdarúgócsapatának vezetőedzője a következő szezonban is Tóth Mihály marad. Misi télen érkezett csapatunkhoz és szinte lehetetlen helyzetből sikerült neki

Az igen viszontagságos 2024/2025-ös bajnoki szezont követően remélhetőleg újult erővel és csak előre tekintve érkeznek vissza labdarúgóink a rövidke nyári pihenőjükről. 2025. június 16-án ugyanis

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Tiszaföldvár SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Rosszul kezdtük a találkozót, a bekapott gól után

Ellenfelünk a Tiszaföldvár SE csapata volt. A tavaszi szezon során ez volt az első mérkőzésünk, amelynél nem kellett remegni, hiszen a bennmaradást gyakorlatilag már az

Elérkeztünk a bajnokság végéhez. Hosszú és egyben igen viszontagságos szezonon vagyunk túl, viszont a kitűzött célt végül egy hatalmas tavaszi meneteléssel végül elértük. Ráadásul a

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a KTE II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzésről röviden csak annyit, hogy két eltérő

A bajnokság utolsó előtti fordulójában ahhoz a Kecskeméthez látogattunk, akik szintén rettentően nehéz helyzetben voltak a bajnokságban, ezáltal vérbeli kiesési rangadót láthatott a kilátogató publikum.

Mivel a múlt hétvégi Pénzügyőr SE elleni bajnoki mérkőzés közel sem úgy alakult, ahogy azt vártuk, így nincs mese, most vasárnap 11 órától a forduló

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Pénzügyőr SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Rendkívül csalódott vagyok. Egész héten készültünk a mérkőzésre,

A bajnokság véghajrájához értünk, hiszen már a 28. fordulót rendezték meg az NB III Dél-Keleti csoportjában. Hazai pályán fogadtuk a sereghajtó Pénzügyőr SE együttesét. Egy

Hétvégén ismét rendkívül fontos összecsapásra készül NB III-as csapatunk. Tóth Mihály legénysége a Hódmezővásárhely elleni idegenbeli bravúrt követően tovább stabilizálhatja helyét a tabella középső részében,

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a HFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Baljós előjelekkel várhattuk a hétvégi mérkőzést, hiszen ismét kiesett

A bajnokság 27. fordulójában a tabella középső régiójában elhelyezkedő Hódmezővásárhelyi FC csapatához látogattunk. A mérkőzés előtt Tóth Mihálynak nem volt egyszerű dolga, hiszen a csapat