
FC Dabas – Taksony SE (2:1)
Remek iramú mérkőzést játszott csapatunk, ahol egy félidős terhelést kaptak játékosaink. Az első félidőben rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, a taksonyiak kapusa sokszor bravúrral tudott csak

Remek iramú mérkőzést játszott csapatunk, ahol egy félidős terhelést kaptak játékosaink. Az első félidőben rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, a taksonyiak kapusa sokszor bravúrral tudott csak

Az elmúlt hetek hónapok bizonytalansága után 2020. június 18-án kezdetét vette NB III-as csapatunk nyári felkészülése. A szakmai stáb, valamint a kitűzött célok is hasonlóak

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Szekszárdi UFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Mindkét csapat számára egy nagyon nehéz

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapat edzője a Pilis elleni hétvégi felkészülési mérkőzésüket követően az alábbi értékelést adta: „Az U13-as csapatunk szombat reggel a

Vasárnap ismét bajnoki tétmérkőzés napjára kelhettek játékosaink. A Szekszárdi UFC elleni idegenbeli összecsapással folytatódott a 2019/2020-as NB III-as szezon. Ugyan megfelelő önbizalommal várhattuk az első

Az NB III-as első keret szekszárdi mérkőzésével egy napon és időpontban, vasárnap délután lejátszotta harmadik bajnoki mérkőzését az FC Dabas II. Iszák Gábor legénysége hazai

Végre elérkezett ez a hétvége is. A több hetes kemény munkát és felkészülési mérkőzéseket követően ismét tétmérkőzésre készülhet NB III-as első keretünk. Szabó István legénysége

Szerbiában nevelkedtem, utánpótlásban megjártam az akkor első osztályú OFK Belgradot. 21 Évesen kerültem Magyarországra és Tiszakécskén kezdtem el a pályafutásomat. 1 év után Kecskemétre kerültem

Kisteleken kezdtem focizni, egészen addig, míg Szegedre nem kerültem iskolába, onnan kezdve a Szeged 2011 csapatához kerültem. Egy barátom segítsége által kerültem kontaktba a vezetőséggel,

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapat edzője a hétvégi nagykátai teremtornát követően az alábbi értékelést adta: Az U13-as csapattal vasárnap Nagykátán jártunk egy 8

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Pápa elleni felkészülési mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Hat és fél hét telt el a felkészülési

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Alsónémedi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ” Jól kezdtük a mérkőzést, az előnyt

Nem sok hiányzott a pontszerzéshez. Vasárnap kora délután az Alsónémedi SE otthonában lejátszotta második tavaszi bajnoki mérkőzését az FC Dabas II. Mivel még nem rajtolt

A CFR 1907 Cluj-Napoca csapatánál nevelkedtem, végig jártam az összes korosztályt. 15 éves koromban aláírtam egy junior szerződést a CFR-el és ettől a perctől kezdve

Egy héttel a bajnoki rajtot megelőzőleg a szombati napon lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését NB III-as első keretünk. Szabó István csapata ezúttal az NB III Nyugati

Utánpótlás játékosként megfordultam a Rákóczifalva, a Szolnoki MÁV FC, a Budapest Honvéd MFA, a Vasas FC, és az Újpest FC csapataiban, felnőttként pedig az FC

Hévízen nevelkedtem, mindaddig ott rúgtam a bőrt, amíg továbbtanulás céljából Budapestre nem költöztem. Ekkor a Pénzügyőr SE gárdájához csatlakoztam, ahol 3 évet töltöttem el. Az

Kisteleken kezdtem focizni, onnan kerültem Szegedre. Játszottam Felcsúton, Békéscsabán és Kecskeméten az utánpótlásban. Itt kerültem be először a felnőtt labdarúgásba, később Szigetszentmiklóson, Szegeden és Ózdon

Dabason kezdtem el a labdarúgást, majd 4 év múlva volt egy rövid kis kitérőm a Puskás Ferenc Akadémiánál. Ezt követően Kecskeméthez igazoltam az Akadémiához és

A Budapest Honvédban kezdtem a pályafutásomat 5 éves koromban. Itt végigjártam az összes utánpótlás korosztályt és később tagja voltam az Nb III-as, illetve az NB

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Makó FC elleni felkészülési mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” A heti munkát úgy terveztük, hogy

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapat edzője a hétvégi Grund FC elleni felkészülés mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: Vasárnap U13-as csapatunk a Grund

Szombat délelőtt lejátszotta hetedik felkészülési mérkőzését is NB III-as első keretünk. Szabó István csapata ezúttal a Csongrád megye I. osztályának harmadik helyén álló Makó FC-nek

Fordulatos mérkőzésen, győzelemmel rajtolt az Iszák Gábor vezérelte FC Dabas II. Rendhagyó módon, az NB III-as bajnoki rajthoz képest két héttel korábban, már most szombaton

Két héttel a bajnoki rajt előtt már lényegében véglegesnek tekinthető az FC Dabas NB III-as első csapatának játékoskerete. Ami a távozókat illeti Crkvenjakov Dalibor Makóra,

Eljött az idő, a hosszú, mintegy három hónapos téli szünetet, illetve felkészülési időszakot követően az előttünk álló, február 22-23-ai hétvégén folytatódnak a Pest megyei felnőtt

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője az Eger SE elleni felkészülési mérkőzésről és a klubbal kapcsolatos eddigi benyomásairól az alábbiakat nyilatkozta: Tudtam, hogy egy

Szerda délután 18 órától újabb felkészülési mérkőzés várt NB III-as első keretünkre. Ellenfelünk ezúttal az NB III Keleti csoportjának 11. helyén álló Eger SE volt.

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapat edzője az idei Futsal7Vége sorozat végeztével az alábbi értékelést adta: Az idei Futsal7Vége versenysorozat sokkal jobban volt lebonyolítva,

Az eddigiektől eltérően immáron nem műfüves borításon, hanem valódi füvön játszotta le soron következő felkészülési mérkőzését NB III-as első keretünk. Szabó István játékosai ennek megfelelően