
Beharangozó: Szegedi VSE-G-Falc – Meton-FC Dabas
A tabellán elfoglalt helyezések alapján a feljutásért küzdő Tiszakécske ellen sok esélyünk nem igen volt az elmúlt hétvégén, mégis igen közel jártunk a bravúrosnak nevezhető

A tabellán elfoglalt helyezések alapján a feljutásért küzdő Tiszakécske ellen sok esélyünk nem igen volt az elmúlt hétvégén, mégis igen közel jártunk a bravúrosnak nevezhető

Ledő László, U19-es korosztályunk megbízott vezetőedzője a Csepel elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Csepelen kezdte U19-es csapatunk a tavaszi szezon első bajnoki

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Tiszakécskei LC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sikerült megnehezíteni az ellenfelünk dolgát. Az köztudott, hogy

Első hazai tavaszi mérkőzésünket a bajnokesélyes Tiszakécske ellen vívtuk. Nehéz összecsapásra számíthattunk, ráadásul a héten szinte az egész csapaton végigsöpört az influenza hullám. Az első

A napokban végéhez ért a téli felkészülési időszak és így végre ismét útjának indulhat a labda az NB III. Dél-Keleti csoportjában. Mivel az első két

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a felkészülés zárultával az alábbi nyilatkozatot adta: „Január közepén vágtunk bele a közös munkába, amely véleményem szerint jól sikerült.

Csapatunk lejátszotta utolsó felkészülési mérkőzését a bajnoki rajt előtt. Ellenfelünk a szintén NB III-as bajnokságban szereplő DMTK volt. A találkozó a Wellis Sportparkban került lejátszásra.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője az SBTC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Vasárnap Salgótarjánba utaztunk bajnoki mérkőzésre. A keretünk majdnem teljes volt,

Újabb hazai mérkőzés várt csapatunkra, ellenfelünk ezúttal a Dunavarsány TE csapata volt, aki remekül szerepel a Pest vármegyei bajnokság I. osztályában. Csapatunk az egész mérkőzésen

Ismét hazai pályán léptünk pályára, ezúttal a Csepel SC volt az ellenfelünk. Csoportriválisunk ellen a bajnokságban egy vereséget és egy döntetlent tudtunk felmutatni (őszi és

Erdélyben kezdtem a labdarúgást, majd ezt követően 15 évesen a Honvéd Akadémiájához kerültem, ahol 7 évet töltöttem. Következő csapatom a Pápai Perutz volt, ahol 2

Ukrajnában kezdtem el futballozni 5 évesen, majd 13 éves koromban Magyarországra kerültem. Zalaegerszeg Akadémiáján nevelkedtem, aztán Tiszakécskére igazoltam, ahol egy évet töltöttem. Most pedig a

Ismét hazai környezetben léptek pályára a fiúk, a szintén NB III-as tagságát megőrizni igyekvő Gárdony csapata volt a soros ellenfél. Rendhagyó módon a csapatok 4×25

Szerdán délelőtt komoly erőpróba várt felnőtt együttesünkre, hiszen az Észak-nyugati csoport bajnokaspiráns csapatát láttunk vendégül. A Bicskei TC vezeti a tabellát, ennek tükrében nem is

Újdonsült vezetőedzőnk, Tóth Mihály irányítása alatt lejátszotta idei első felkészülési mérkőzését felnőtt csapatunk. Ellenfelünk a szintén NB III-as bajnokságban szereplő Érdi VSE volt hazai pályán.

Az utánpótlás éveimet követően az Egyesült Államokban négy évet, majd Olaszországban egy évet játszottam. Hazatérésem óta megfordultam Monoron, Rákosmentén, Dabason és az ESMTK csapatánál is.

Amióta az eszemet tudom futballozok, az életem része. Sokan nem is tudják, hogy mennyire. A 17. kerületben kezdtem el focizni, majd Dunaújvárosban lettem profi labdarúgó,

Hajdúböszörményben kezdtem és Balmazújvároson sajátítottam el az alapokat, majd DVSC-nél nevelkedtem, ahol profi szerződést kaptam és ahol voltam utánpótlás válogatott is. Ezután NB II-ben Szegeden

Gábor 2013-ban kezdett el focizni Dabason. Az eltelt idő alatt szépen végig járta utánpótlásainkat. Jelenleg U19-es csapatunk játékosa, és meghatározó személyisége. Gábor már fiatal korától

Tóth Csaba Junior 2023 szeptember óta erősíti a Dabas csapatát, ahol már két szezon alatt is lenyűgöző eredményeket ért el. Összesen 81 mérkőzésen lépett pályára

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk újdonsült vezetőedzője első nyilatkozatában az alábbi gondolatait osztotta meg a tavaszi szezonra kitűzött célokkal kapcsolatban: „Nagy örömmel fogadtam a megkeresést.

Sikeresen lezajlottak a tárgyalások Tóth Mihállyal, amelynek következtében 2025 januárjában már az Ő vezetésével kezdődik el a téli felkészülési munka az NB III-as első csapatunknál.

„Az utolsó hazai mérkőzés után megtartottuk az U16/U19 korosztályok évzáróját a Wellis Sportpark konferencia termében. A kedves szülök készültek sok-sok finomsággal, amit nagyon szépen köszönünk

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője az utolsó két bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „U16-os csapatunk befejezte az őszi bajnoki mérkőzéseit. Az utolsó előtti

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a Csepel FC USE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Szombaton lejátszottuk idei utolsó bajnoki mérkőzésünket. Tudtuk, hogy

Ledő László, U19-es korosztályunk megbízott edzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton az U19-es csapattal Monorra utaztunk bajnoki meccsre.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Péceli SSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Pécel csapatát fogadtuk vasárnap. Szombat délelőtt még hó fedte

Vasárnap délután a második tavaszról előrehozott mérkőzésre került sor a Dabason a Wellis Sportparkban, ahol ezúttal a Csepel SC volt az ellenfelünk. Ősszel a bajnoki

Elérkezett az utolsó 2024-es bajnoki forduló, ami már a második tavaszi is egyben. NB III-as csapatunk záró fellépését hazai közegben, a Wellis Sportparkban vívja majd

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a Budatétény SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Pénteken délután hazai pályán a Budatétény csapatát fogadtuk. A