
Edzői értékelés: Ledő László
Ledő László, U19-es csapatunk vezetőedzője a szezon zárultával az alábbi gondolatait osztotta meg klubunk szimpatizánsaival: „Az U19-es csapat szezonját sajnos két részre kell osztani. Nyáron

Ledő László, U19-es csapatunk vezetőedzője a szezon zárultával az alábbi gondolatait osztotta meg klubunk szimpatizánsaival: „Az U19-es csapat szezonját sajnos két részre kell osztani. Nyáron

Péntek délután Takács Kornél tartott előadást azon fiatal játékosok és szüleik számára, akik jelenleg a legközelebb állnak ahhoz, hogy az utánpótlásból a felnőtt labdarúgás világába

Bár játékosaink még a nyári feltöltődésüket töltik, a háttérben már gőzerővel zajlik a munka. Elkészült a Meton-FC Dabas 2026/27-es szezonjának felkészülési programja! A nyár során

A mai nappal eldőlt, hogy a jövőben is Székely Tibor vezette stáb irányítja NB III-as együttesünket. A Tiborral folytatott egyeztetéseket követően mindkét fél egyetértett abban,

Kedden (05.26.) került sor az utolsó válogató rendezvényre, amely egy több csapatos tornával zárult! Az FC Dabas utánpótlásából U13-as játékosunk, Papp Nimród is szerepet kapott.

Balogh Tamás, az U12-es csapat vezetőedzője a KISE elleni szezonzáró bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ”U12-es korosztályunk az utolsó fordulóban haza pályán a

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Gyulai Termál FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, hiszen véleményem szerint

Pünkösdvasárnap idegenben léptünk pályára szezonbéli utolsó mérkőzésünkön, ahol a tabella harmadik helyén álló Gyula volt az ellenfelünk. HÍREK: FC DABAS (NB III) Gyulai Termál FC

A vasárnapi záró fordulóban a dobogó harmadik fokán álló Gyulai Termál FC otthonába látogatunk. A lényegi dolgok (bajnok, és kiesők) ugyan már eldőltek, a mérkőzésnek

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szegedi VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Örülök, hogy győzelemmel tudtuk zárni a szezon utolsó hazai

A szezon utolsó hazai mérkőzésén a Dabas megérdemelt győzelmet aratott a Szegedi VSE ellen a bajnokság utolsó előtti fordulójában, a Wellis Sportparkban. A vendégek ugyan

Elérkezett a 2025/2026-os bajnoki szezon utolsó hazai mérkőzése. NB III-as első csapatunk a 11. helyezett Szegedi VSE ellen lép pályára vasárnap délután 17 órától a

Balogh Tamás, az U12-es csapat vezetőedzője a DPASE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ”Hétvégén Dunaújváros csapatát fogadtunk U12-es regionális bajnoki mérkőzésen. Nagyon

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Martfűi LSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon örülök a győzelemnek, hiszen a srácok rengeteg

A bajnokság 28. fordulójában idegenbe látogattunk, ellenfelünk ezúttal a Martfűi LSE csapata volt. A mérkőzést kiváló időjárási körülmények között, ugyanakkor rendkívül rossz minőségű pályán rendezték

A múlt hétvégi DMTK elleni hazai ütközetet követően most vasárnap idegenben lép pályára NB III-as csapatunk. Soros ellenfelünk ezúttal a tabella utolsó előtti helyén szerénykedő

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a DMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mai mérkőzés után csalódott vagyok. Bár szereztünk egy

A Meton-FC Dabas és a Dunaharaszti MTK szomszédvári rangadó ugyan nem hozott találatot, de küzdelmes, fegyelmezett mérkőzést láthatott a közönség. A gól nélküli döntetlen egy

Vasárnap délután 17 órától egy igazi, vérbeli rangadóval folytatódik a szezon NB III-as csapatunk számára. Az ősi rivális Dunaharaszti MTK látogat majd Dabasra a Wellis

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Vasas FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon csalódott vagyok a mérkőzést követően. Őszintén

A bajnokság 26. fordulójában a fővárosba látogattunk, ahol a Vasas FC második csapata volt az ellenfelünk. A fiatal fővárosi együttes jól szerepel a bajnokságban, a

Úgy fest, végre valóban összeállt a csapat, amit az elmúlt hetek eredményei és a mérkőzéseken mutatott teljesítmény abszolút alá is támaszt. Kezdve az éllovas Monor

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szeged-Csanád Grosics Akadémia II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Elsőként gratulálok a srácoknak, hiszen teljesen

A bajnokság 25. fordulójában ismét hazai pályán léptünk pályára, ezúttal a Szeged-Csanád Grosics Akadémia II csapata érkezett hozzánk, akik a kiesés elől menekülve küzdöttek, ennek

A múlt hétvégi hazai bajnoki összecsapást követően most vasárnap újfent a Wellis Sportparkban léphetünk pályára. Soros ellenfelünk ezúttal a Békéscsabához hasonlóan szintén a kiesés ellen

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Békéscsaba 1912 Előre II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon örülök a mai mérkőzésen aratott

Soron következő bajnoki mérkőzésünk némiképp szokatlan időpontban, szombaton került megrendezésre a Wellis Sportparkban. Ellenfelünk a kiesés elől menekülő Békéscsaba 1912 Előre II volt. HÍREK: FC

A Csepel SC elleni idegenbeli döntetlent követően két hazai mérkőzéssel folytatjuk a szezont. Elsőként rendhagyó módon, szombat délután a Békéscsaba 1912 Előre II látogat majd

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Csepel SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nehezen tudom értékelni ezt a mérkőzést, hiszen bár

Húsvét vasárnap léptünk pályára a soron következő bajnoki mérkőzésen, ahol idegenben a masszív és jó formában lévő Csepel SC volt az ellenfelünk. A hazai csapat