UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Ledő László

Ledő László, U19-es csapatunk vezetőedzője a szezon zárultával az alábbi gondolatait osztotta meg klubunk szimpatizánsaival: „Az U19-es csapat szezonját sajnos két részre kell osztani. Nyáron

tovább olvas...
NB III

Felkészülési tervezet (NB III)

Bár játékosaink még a nyári feltöltődésüket töltik, a háttérben már gőzerővel zajlik a munka. Elkészült a Meton-FC Dabas 2026/27-es szezonjának felkészülési programja! A nyár során

tovább olvas...
NB III

Hivatalos bejelentés

A mai nappal eldőlt, hogy a jövőben is Székely Tibor vezette stáb irányítja NB III-as együttesünket. A Tiborral folytatott egyeztetéseket követően mindkét fél egyetértett abban,

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Hajrá Nimród! Csak így tovább!

Kedden (05.26.) került sor az utolsó válogató rendezvényre, amely egy több csapatos tornával zárult! Az FC Dabas utánpótlásából U13-as játékosunk, Papp Nimród is szerepet kapott.

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Balogh Tamás

Balogh Tamás, az U12-es csapat vezetőedzője a KISE elleni szezonzáró bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ”U12-es korosztályunk az utolsó fordulóban haza pályán a

tovább olvas...
NB III

Edzői értékelés: Székely Tibor

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Gyulai Termál FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nehéz mérkőzésen vagyunk túl, hiszen véleményem szerint

tovább olvas...
NB III

Edzői értékelés: Székely Tibor

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szegedi VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Örülök, hogy győzelemmel tudtuk zárni a szezon utolsó hazai

tovább olvas...
UTÁNPÓTLÁS

Edzői értékelés: Balogh Tamás

Balogh Tamás, az U12-es csapat vezetőedzője a DPASE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: ”Hétvégén Dunaújváros csapatát fogadtunk U12-es regionális bajnoki mérkőzésen. Nagyon

tovább olvas...
NB III

Martfűi LSE – Meton-FC Dabas (1:2)

A bajnokság 28. fordulójában idegenbe látogattunk, ellenfelünk ezúttal a Martfűi LSE csapata volt. A mérkőzést kiváló időjárási körülmények között, ugyanakkor rendkívül rossz minőségű pályán rendezték

tovább olvas...
NB III

Edzői értékelés: Székely Tibor

Székely Tibor, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szeged-Csanád Grosics Akadémia II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Elsőként gratulálok a srácoknak, hiszen teljesen

tovább olvas...