
FC Dabas II – Tápiószecső FC (7:1)
Úgy fest, kezd magára találni az FC Dabas II. Kettes csapatunk a múlt hétvégi magabiztos Szigethalom elleni idegenbeli diadalt (6:2) követően most a középmezőnyben elhelyezkedő

Úgy fest, kezd magára találni az FC Dabas II. Kettes csapatunk a múlt hétvégi magabiztos Szigethalom elleni idegenbeli diadalt (6:2) követően most a középmezőnyben elhelyezkedő

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Békéscsaba UFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “A szombati napon Békéscsabára látogattunk az

Két nem éppen az elvártak szerint végződött bajnoki összecsapást követően az elmúlt fordulóban már sikerült végre ismét pontot szereznie NB III-as első csapatunknak. Noha a

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a hétvégi Bugyi SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: “Szombaton megkezdte az U13-as csapatunk

Fritz Attila, az FC Dabas U14-es korosztályának asszisztens edzője a Kiskőrösi LC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékeléseket adta: „U14-es korosztályunk vasárnap a Kiskőrös

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a B Build Mohács elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Egy rendkívül rossz minőségű talajon kellett pályára

Vasárnap délután a sereghajtó Mohács csapatához látogattunk az NB III közép csoport 24. fordulójában. Az már a találkozó előtt látszódott, hogy nehéz mérkőzés vár ránk,

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője a Szigethalom SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Elvárható, magabiztos győzelmet arattunk. Ahogy telt az idő, úgy

Az első két tavaszi forduló sajnos nem teljesen úgy végződött, ahogyan azt reméltük, most szombaton azonban végre itt volt a lehetőség az első pontok megszerzésére

Sajnos a bajnoki cím legfőbb várományosának dolgát nem tudtuk megnehezíteni az elmúlt fordulóban, most viszont egy papíron teljesen más célért küzdő alakulat ellen mérkőzünk. Soros

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a HR-Rent Kozármisleny elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nehéz mérkőzésre számítottam, hiszen a legfőbb bajnokesélyes csapat

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a hétvégi Futsal 7 Vége fordulót követően az alábbi értékelést adta: „Vasárnap délelőtt U13-as csapatunk utolsó téli

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Szigethalom elleni felkészülési mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „U14-es korosztályunk szerdán a Szigethalom csapatát látta

Vasárnap délután nehéz mérkőzésre számíthattunk, mivel a listavezető és egyben bajnokesélyes Kozármisleny látogatott a Wellis Sportparkba. Rögtön a találkozó elején magához ragadta a kezdeményezést a

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője az Újhartyán VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az érdekes stílusban vezetett, különleges ítéletekkel és durvaságokkal tarkított

A múlt hétvégi Aranyszarvas elleni idegenbeli szezonrajtot követően ezúttal hazai közeg lépett pályára az FC Dabas II. Kettes csapatunk ezúttal azt az Újhartyán VSE-t látta

A remek bajnoki rajtot követően sajnos pont nélkül maradtunk a múlt hétvégi hódmezővásárhelyi vendégszereplésünk alkalmával. Máris itt azonban a javítási lehetőség, bár könnyű dolgunk nem

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Hódmezővásárhelyi FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Fájó és bosszantó vereséget szenvedtünk az idei első

A múlt hétvégi Szekszárd elleni hazai győzelmet követően ezúttal idegenben, a Hódmezővásárhelyi FC otthonában szerettünk volna jó eredményt elérni. Sajnos nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést,

Kemenes György, kettes csapatunk vezetőedzője az Aranyszarvas SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az igen szeles időben megrendezésre került mérkőzést finoman szólva

Szombat délután megkezdte bajnoki szereplését az FC Dabas II is. Kemenes György csapata első idei tétmérkőzését a Pest megye II. osztály déli csoportjának 3. helyén

Fodor Gergő, az FC Dabas U11-es korosztályának edzője a téli Futsal 7 Vége sorozat végeztével az alábbi értékelést adta: „Gratulálok a csapatnak az egész Futsal

NB III-as csapatunkat követően most hétvégén az FC Dabas II is megkezdi tavaszi bajnoki szereplését. Első ellenfelünk a dobogó legalsó fokán telelő Aranyszarvas SE lesz.

A Szekszárdi UFC elleni 3:2 arányban végződött múlt hétvégi remek szezonrajtot követően most vasárnap már idegenben kell bizonyítania NB III-as első csapatunknak. Fehér Ádám játékosai

Ledő László, az FC Dabas U14-es csapatának vezetőedzője a Pénzügyőr SE elleni felkészülési mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Vasárnap U14-es csapatunk a Pénzügyőr otthonába

Ledő László, az FC Dabas U13-as csapatának vezetőedzője a hétvégi Futsal 7 Vége megmérettetést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton az U13-as csapat Monoron Futsal

Fehér Ádám, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szekszárdi UFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Túl vagyunk az első tavaszi bajnoki összecsapásunkon, nagyjából

Vasárnap kora délután hazai pályán a Szekszárdi UFC csapatát fogadtuk a bajnokság 21. fordulójában. A tabellán való felzárkózás mellett a Szekszárdon elszenvedett őszi vereségért is

Kunszálláson kezdtem el focizni 5 évesen. 13 évesen kerültem Kecskemétre, ahol végig jártam az utánpótlást. 2020 nyarán kerültem fel a felnőtt NB III-as csapathoz. Volt

Elérkezett a várva várt hétvége. Végre ismételten tétmérkőzésen szerepelhet NB III-as első csapatunk. Fehér Ádám játékosai vasárnap kora délután, hazai közegben fogadják a Szekszárdi UFC-t.