
Edzői értékelés: Szőgyi Tamás
Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője az Airnergy FC elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A reggeli fejlemények alapján le

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője az Airnergy FC elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A reggeli fejlemények alapján le

A Ferencvárosi TC II elleni idegenbeli rangadót követően újfent egy NB I-es klub második csapatával kell megmérkőznünk. Ezúttal a Paksi FC II lesz az ellenfelünk.

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője az FTC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Úgy gondolom, megérdemelt volt a Ferencváros sikere.

Vasárnap U13-as csapatunk a Futsal 7 Vége 4-es döntőjében szerepelt. Egy hosszú sorozat végéhez értünk. 80 csapat közül a legjobb 4 közé kerülni nem egyszerű.

Kucsván István, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője a Tápiószőlősi KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Nehéz értékelni az ehhez hasonló mérkőzéseket,

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Dalnoki Akadémia SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Az első félidőben jól tartottuk

Vasárnap a szokott délutáni időpontoktól eltérően, most 11 órai kezdéssel indult útjára a labda NB III-as csapatunknál, mivel a tartalékcsapatok hazai pályán délelőtt szoktak startolni.

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a hétvégi Újhartyán elleni felkészülési mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton az Újhartyán csapatát láttuk vendégül

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője a Péteri KSK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Egy igen szervezett csapat ellen, a sok

Kettes csapatunk a múlt hétvégi Albertirsa elleni fölényes hazai győzelmet (4:0) követően bizakodva várhatta az utolsó előtti helyen szerénykedő Péteri KSK elleni vendégjátékát. Fiataljaink nem

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője a Dalnoki Akadémia SE elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A mérkőzés előtt két

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Kozármisleny elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Elégedett vagyok, hisz nagyon jó teljesítményt nyújtottak a

Kucsván István, az FC Dabas U14-es korosztályának vezetőedzője az Táborfalva KSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Két hónapos felkészülést magunk mögött tudva

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Albertirsa SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „A második félidőben mutatott lendületes, gyors játékunkkal

Vasárnap délután a tabella középmezőnyében elhelyezkedő Albertirsai SE látogatott Dabasra. Iszák Gábor játékosai két elveszített rangadót követően nem lehetett más célja, mint hazai közegben begyűjteni

Vasárnap 14:30-as kezdéssel azt a Kozármislenyt fogadtuk, akiket a szezon előtt még a bajnokesélyesek között emlegették, így nem várhattunk könnyű találkozót. Igazolódni is látszott, hisz

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A fizikai paraméterek között óriási volt

Szőgyi Tamás, az FC Dabas U19-es korosztályának vezetőedzője az Ikarus BSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „Nem voltak jó előjelei a mérkőzésnek,

A Körösladány és a Taksony két vállra fektetésének köszönhetően az előkelő második pozícióból várhatjuk soron következő hazai összecsapásunkat. Ellenfelünk ezúttal a HR-Rent Kozármisleny FC lesz.

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Örkény SE elleni hétközi bajnoki rangadót követően az alábbi értékelést adta: „Sajnos ismételten vereséget szenvedtünk. Egy jó

Szerda késő délután került megrendezésre az ősz folyamáról elhalasztott FC Dabas II – Örkény SE Megye I. osztályú rangadó. Jól indult számunkra az összecsapás, mivel

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Taksony SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Büszke vagyok a fiúkra, hisz nagyon nehéz

Újabb győzelemmel immár két pontra a listavezető. Második bajnoki mérkőzésünkre Dunaharasztin került sor, hisz a Taksony csapata, bérlőként a szomszédos település pályáját használja. A téli

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a hétvégi Futsal 7 Vége negyeddöntőt követően az alábbi értékelést adta: „U13-as csapatunk vasárnap Törökbálinton volt Futsal

Iszák Gábor, az FC Dabas II vezetőedzője az Aranyszarvas SE elleni bajnoki rangadót követően az alábbi értékelést adta: „Az első félidő után nem volt benne

Szombat délután lejátszotta harmadik idei bajnoki összecsapását az FC Dabas II. Soros ellenfelünk ezúttal a dobogó legalsó fokán álló Aranyszarvas SE volt. A két csapat

Kemenes György, az FC Dabas U9-es korosztályának vezetőedzője a téli felkészülési időszak végéhez közelítve az alábbi beszámolót közölte: „A gyerekek képzését 2021. január 18-val folytattuk,

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Grund 1986 FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: „A stabilitás miatt 3 belső

A labdarúgást a szülővárosomban Szegeden kezdtem el, itt mutatkozhattam be először az NB III-ban. Később egy dunaújvárosi szezon kivételével, több Csongrád megyei NB III-as csapatban

Szinte pontosan 20 éve, 6 évesen kezdtem el futballozni Gödöllőn a helyi csapatban. Ezután a Ferencvároshoz kerültem, itt lettem először igazolt játékos, így a Fradit