
Edzői értékelés: Tóth László
Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szolnoki MÁV FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sajnos megint pont nélkül maradtunk, amiért csak

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szolnoki MÁV FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sajnos megint pont nélkül maradtunk, amiért csak

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a Dunavarsányi TE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Szombaton hazai pályán fogadtuk a Dunavarsány csapatát. A mérkőzésen

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Kistarcsai VSC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Vasárnap délelőtt Kistarcsa csapatával játszottunk. A pálya talaja elfogadható

Vasárnap délután hazai pályán fogadtuk a szintén alsóházban tanyázó Szolnoki MÁV FC csapatát. Fontos lett volna begyűjteni a három pontot, hogy feljebb juthassunk a tabellán. Az

Két héttel ezelőtt a Martfű elleni hazai győzelemmel végre megtört a jég, megszereztük első győzelmünket és joggal bíztunk abban, hogy a dobogós ESMTK ellen idegenben

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a DMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Szerdán idegenben léptünk pályára, a Dunaharaszti csapata látott minket vendégül.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Jászberényi FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szerdán Jászberénybe utaztunk bajnoki mérkőzésre. Szinte teljes kerettel tudtunk

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Sajnos nem örülhetünk, annak ellenére sem, hogy kiegyenlített mérkőzést

A bajnokság kilencedik fordulójában az élmezőnyhöz tartozó ESMTK csapatához látogattunk. Együttesünk az előző fordulóban végre megszerezte az első győzelmét a bajnokságban, amely tudatában bizakodva várhattunk

Hosszú várakozást követően az elmúlt fordulóban végre átszakadt az a bizonyos gát és megszerezte NB III-as csapatunk az első győzelmét a 2024/2025-ös bajnoki szezonban, amivel

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a Fővárosi Vízművek SK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Szerdán újabb bajnoki mérkőzést játszottunk, ezúttal idegenben léptünk

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Grund FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton a Grund FC-t fogadtuk hazai pályán. Sajnos még

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a Halásztelki FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: Szombaton hazai pályán fogadtuk a Halásztelki FC csapatát. Ismét

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Martfűi LSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Megérdemelt győzelmet arattunk. Az első félidőben szinte tökéletes

A bajnokság 8. fordulójában az eddig kiválóan szereplő Martfűi LSE csapata látogatott Dabasra a Wellis Sportparkba. Mivel csapatunk az első hét fordulóban még nem aratott

Két hét pihenőt követően ismét bajnoki mérkőzés vár NB III-as csapatunkra. A MOL Magyar Kupa következtében az elmúlt hétvégén nem léptünk pályára, így volt idő

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője az Airnergy FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mai napon idegenben léptünk pályára. Az első perctől

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Ceglédi VSE elleni idegenbeli bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombat délelőtt Cegléden játszottuk soron következő bajnoki mérkőzésünket.

Életének 71. évében súlyos betegség következtében elhunyt Dr. Sásdi Endre, az FC Dabas elnökségi tagja, aki a város sportéletében is kiemelkedő szerepet játszott, társadalmi vállalásaival

Kissé szokatlan időpontban, vasárnap délelőtt 11 órai kezdéssel került megrendezésre a Budapest Honvéd FC II elleni bajnoki mérkőzésünk a Honvéd akadémiáján. Ellenfelünk egy fiatal együttes

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Budapest Honvéd FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Amíg mi fociztunk, ellenfelünk gólokat rúgott.

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Szombaton lejátszottuk soron következő bajnoki mérkőzésünket. A srácoktól annyit kértem,

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Salgótarjáni BTC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombat délelőtt a Salgótarjáni BTC csapata volt az első

Vasárnap újabb idegenbeli fellépés vár NB III-as csapatunkra. Tóth László legénysége ezúttal a főváros felé veszi az irányt és a Honvéd MFA Utánpótlás Központjában próbálja

Fritz Attila, U19-es csapatunk vezetőedzője a Csepel TC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Lejátszottuk első bajnoki mérkőzésünket. Sajnos az időjárás nem volt

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Gyulai Termál FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Tudtuk, hogy egy jó csapatot fogadunk, de

Az NB III-as bajnokság 6. fordulójában a Gyulai Termál FC csapatát fogadtunk hazai pályán. A frissen feljutott vendégek nagyon jól szerepelnek eddig az idei szezonban.

Az emberhátrányban elért szerdai idegenbeli pontszerzést követően most vasárnap a Gyulai Termál FC ellen hazai pályán mi sem lehet a célunk, mint az első pontot

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a BKV Előre elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Győzelemmel felérő döntetlent értünk el. Szeretnék pozitív maradni,

Hétközi fordulót rendeztek az NB III-as bajnokságban. Soros ellenfelünk ezúttal a fővárosi BKV Előre SC volt. Ezen a mérkőzésen Józsa sérülésén kívül minden játékos hadra