
Edzői értékelés: Tóth László
Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés előtt nem mi számítottunk az esélyesnek és

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés előtt nem mi számítottunk az esélyesnek és

A bajnokságban soros ellenfelünk ezúttal az ESMTK csapata volt. A két együttes szinte mindig parázs mérkőzést játszik egymással, függetlenül a bajnokságban elfoglalt helyezéstől. Nem várhattuk

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Diósdi TC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Diósdon folytattuk a tavaszi bajnoki szereplést. Sajnos nem jó

Sajnos a szerencsével hetek óta hadilábon állunk, amit jól tükröz az elmúlt fordulók alakulása. Mindannyiszor vesztesen kellett elhagynunk a pályát, azonban a pontszerzéshez csupán apró

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a BKV Előre elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az eredmény miatt sajnos ismét nagyon csalódottak vagyunk.

A húsvéti hosszú hétvégén sem pihenhettek a játékosaink, hiszen vasárnap délután a BKV Előre SC volt a soros ellenfelünk. A csapatot illetően bizakodók lehettünk, hiszen

Nincs megállás húsvétkor sem. NB III-as első csapatunk két idegenbeli fellépést követően most vasárnap 16 órától a BKV Előre csapatát látja vendégül a Wellis Sportparkban.

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Szolnoki MÁV FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az eredmény miatt dühös vagyok, mert utólag

Vasárnap délután ismét vendégeskedtünk a bajnokság 21. fordulójában, ahol a Szolnoki MÁV FC volt az ellenfelünk. Földeák kivételével mindenki rendelkezésre állt a szakmai stáb számára.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a DMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „A DMTK csapatát fogadtuk vasárnap délelőtt. Átbeszéltük, hogy mit kell

Idén, már-már hagyományosan március 15. napján, harmadik alkalommal került megrendezésre a Meton-FC Dabas Sportegyesület és a Munkahely a családokért Alapítvány szervezésében a nagy sikerű torna.

A múlt hétvégi Budapest Honvéd II elleni idegenbeli mérkőzést követően kissé rendhagyó módon ismét útra kell kelnünk, és a Wellis Sportpark helyett a célállomás ezúttal

Négy éves koromtól a Gloriett Sportiskolai Általános Iskola csapatában nevelkedtem, majd 13 éves koromban az FC Dabas U14-os csapatába igazoltam. Az edzők felkérésére, nagy örömömre

Bokros Bonifác, U9-es korosztályunk edzője a pénteki utánpótlás tornát követően az alábbi értékelést adta: „Március 15-én Dabason megrendezésre került a „Focizzunk együtt a jövőért torna”.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője az Érdi VSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombaton az Érd csapatánál folytattuk a bajnokságot. Az őszi

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Budapest Honvéd-MFA II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Csalódott vagyok az eredmény miatt. Véleményem szerint

Vasárnap délelőtt kissé szokatlan időpontban (11:00) került megrendezésre a soron következő bajnoki mérkőzésünk. Idegenben léptünk pályára, ahol a Budapest Honvéd FC II volt az ellenfelünk.

A Füzesgyarmati elleni remek idegenbeli rajtot követően sajnos mindenkit váratlanul ért a múlt hétvégi hazai, Martfű elleni jelentős fiaskó. Keseregni azonban nincs idő, máris itt

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Martfűi LSE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Rendkívül csalódott vagyok. Az elmúlt egy évben nem

Vasárnap délután a tavaszi első hazai bajnoki mérkőzésünket játszottuk a Wellis Sportparkban. Soros ellenfelünk az a Martfű volt, akit az ősz folyamán idegenben sikerült legyőznünk.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Törökszentmiklósi FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „Szombat délelőtt a Törökszentmiklóssal játszott bajnokit mérkőzés U16-os csapatunk.

A múlt hétvégi fantasztikus idegenbeli győzelmet követően mi más lehetne a cél, mint most vasárnap, hazai pályán a Martfű ellen is begyűjteni mindhárom bajnoki pontot.

Tóth László, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Füzesgyarmati SK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Örülök a győzelemnek, bár jobb lenne, ha a

A felkészülési időszakot követően ismét útjára indult a labda az NB III-as bajnokságban. Az első tavaszi mérkőzésünk a messze távolban, azaz Füzesgyarmat városában került megrendezésre.

Ledő László, U16-os korosztályunk vezetőedzője a Mercedes-Kecskeméti LC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: „A Kecskeméti LC csapatához látogattunk szombat délelőtt. Az ősszel

Véget ért a téli felkészülési időszak és egyben elérkezett az idő, amikor NB III-as csapatunk végre tétmérkőzésen is bizonyíthat. A Füzesgyarmati SK otthonba látogatunk vasárnap.

Újpesten az UTE-ben kezdtem el focizni. Az utánpótlást Szombathelyen zártam, majd egy évig kint voltam Hollandiában, azóta pedig az NB III-ban játszottam (az előző félév

A labdarúgást a Soroksár SC-ben kezdtem, 6 évesen. Innen a Csep-Gól FC volt a következő állomás, majd a BVSC-színeiben folytattam. Az itt eltöltött 3 év

A labdarúgást öt éves koromban kezdtem a Honvédnál. Ezután több kiemelt utánpótlás akadémia játékosa is voltam, majd innen kerültem az FC Dabas NB III-as csapatához.

2006-ban születtem, Kakucson lakom. Pályafutásomat nyolc évesen az Újhartyán labdarúgó szövetségnél kezdtem, majd 2017-ben átigazoltam a Vasas Akadémia Gerzo csapatába. A 2018-as évben már a