
Szeged-Csanád Grosics Akadémia II – Meton-FC Dabas (0:6)
Vasárnap délelőtt 11 órától az impozáns szegedi Szent Gellért Fórum stadionban léptünk pályára, ahol a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapata volt az ellenfelünk. HÍREK: FC DABAS

Vasárnap délelőtt 11 órától az impozáns szegedi Szent Gellért Fórum stadionban léptünk pályára, ahol a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapata volt az ellenfelünk. HÍREK: FC DABAS

A Békéscsaba II elleni bravúros győzelmet követően újfent idegenben mérkőzik NB III-as csapatunk. Tóth Mihály legénysége ezúttal Szegedre utazik, ahol a Szent Gellért Fórumban lép

Szerda délután NB III-as együttesünk a Tápiószentmártonban található Kincsem Lovasparkba látogatott, ahol csapatépítő programon vett részt. Domonyi István, csapatunk sportszerbeszállítója, támogatója, lelkes szurkolójától érkezett az

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Békéscsaba 1912 Előre II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Ismét jár a gratuláció a fiúknak,

A bajnokság 9. fordulója került megrendezésre a vasárnapi napon. Ezúttal idegenben léptünk pályára a Békéscsaba II ellen az utánpótlás centrumban. Tóth Mihály vezetőedző a múlt

A Csepel FC elleni magabiztos hazai győzelmet követően Békéscsaba felé veszi az irányt NB III-as csapatunk. Tóth Mihály legénysége az igen előkelő 5. helyről várhatja

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Csepel SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Jár a gratuláció a csapatnak, hiszen a mai

Soros ellenfelünk a bajnokságban ugyanannyi ponttal álló Csepel SC volt. Az egykor szebb napokat is megélt csepeli együttest sok vendégszurkoló kísérte el, ezáltal remek hangulatot

Az elmúlt hétvége a MOL Magyar Kupa 3. fordulója következtében bajnoki mérkőzés nélkül telt, így némi pihenést és frissülést követően nem lehet más célunk a

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Úgy gondolom, hogy egy jó iramú mérkőzést játszottunk

A bajnokság 7. fordulójához érve soros ellenfelünk a szintén Pest vármegyei Monor SE volt idegenben. A két csapat évek óta óriási rivalizálásban van egymással, ezáltal

Rangadóval folytatódik a szezon. A Tiszaföldvár SE elleni kötelező hazai győzelmet követően ezúttal Monor felé veszi az irányt NB III-as csapatunk és az ősi rivális

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Tiszaföldvár SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Gratulálok a fiuknak a győzelemhez. Nagyot küzdött a

A hétközi fordulóban idegenben sajnos vereséget szenvedtünk, ezért nagyon fontos volt számunkra a Tiszaföldvár elleni mérkőzés. Ellenfelünk kerete az előző szezonhoz képest szinte teljesen kicserélődött,

Hazai pályán fogadjuk a Tiszaföldvár SE-t, akik ellen nem jöhet szóba más eredmény, mint a győzelem. Soros ellenfelünk jelenleg egy győzelemmel és négy vereséggel a

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a III. Ker. TVE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Tudtuk és számítottunk arra, hogy nehéz mérkőzés

A bajnokság 5. fordulójában hétközi forduló került megrendezésre, ahol a soros ellenfelünk a III. Ker. TVE csapata volt a fővárosban. A mérkőzés helyszínére érkezve konstatálhattuk,

Mivel a MOL Magyar Kupában már nem érdekelt csapatunk, így az elmúlt hétvégén csak egy felkészülési mérkőzés szerepelt a programban. Most viszont folytatódik a szezon,

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a HFC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Az első félidőben kissé tompán, enerváltan játszottunk. Több pontrúgás

Ellenfelünkkel évek óta parázs mérkőzéseket játszunk, függetlenül a tabellán elfoglalt helyezésektől. A vendégek jól kezdték a bajnokságot, a tabella 2. helyét foglalták el a mérkőzés

Az ESMTK elleni múlt hétvégi idegenbeli bravúr nagyon jól jött és némiképp a kedélyeket is megnyugtatta. A három bajnoki mérkőzésből szerzett négy pont pedig mondhatni

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés előtt nem voltam egyszerű helyzetben, hiszen már

A bajnokság 3. fordulója került megrendezésre a vasárnapi napon. Óriási hőség várt a csapatokra. Tóth Mihály gyakorlatilag úgy érezhette magát, mintha a „kórház a város

A BKV Előre elleni hétközi bajnokit követően máris itt a következő erőpróba. NB III-as első csapatunk az ősi rivális ESMTK otthonába látogat vasárnap délután. Vendéglátónk hozzánk

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a BKV Előre elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzést úgy kezdtünk, mint ahogy elterveztük. Sokkal

A hétvégi kupakudarc után hazai pályán léptünk pályára a bajnokság 2. fordulójában. Az ellenfelünk az a BKV Előre volt, akikkel az előző szezonban közösen harcoltunk

Sajnos nem úgy alakult a hétvégi MOL Magyar Kupa szereplésünk, ahogy azt vártuk, azonban mondhatni, ez már a múlt, előre kell tekinteni, legfőképp azért, mert

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a a REAC elleni MOL Magyar Kupa mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Nagyon szomorú vagyok, hiszen nem azt

A MOL Magyar Kupa 1. fordulójában a REAC csapata volt az ellenfelünk a fővárosban. A hétvégi bajnoki kezdőcsapatához képest Tóth Mihály hét helyen is változtatott,

A múlt vasárnapi NB III-as rajtot követően most hétvégén kezdetét veszi a MOL Magyar Kupa 2025/2026-os kiírása is. Az első fordulóban az egykor szebb napokat