
Edzői értékelés: Szabó István
Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Paksi FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Egy héten belül a harmadik

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Paksi FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Egy héten belül a harmadik

Vasárnap délelőtt 11 órakor a Paksi FC II vendégeként léptünk pályára az NB III Közép csoportjának 7. fordulójában. Az óriási meleg és a mérkőzés időpontja

A mérkőzés képe alapján már a nyitó fordulóban sem érdemelt vereséget kettes csapatunk, de most abszolút kijött a lépés. Sanszot nem adva ellenfelünknek, imponáló magabiztossággal

A hétközi Ferencvárosi TC II elleni diadalt követően egy papíron kötelező győzelemmel kecsegtető összecsapás vár NB III-as keretünkre vasárnap délelőtt. A 18. helyen szerénykedő Paksi

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Ferencvárosi TC II elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Számítottunk arra, hogy a

A szerdai mérkőzésidőpont ellenére rengeteg néző volt kíváncsi a közép csoport pillanatnyi „ezüst rangadójára”. Rögtön be is kezdtek a csapatok, remek iramban indult a találkozó,

Vasárnap Kozármislenyben vendégszerepeltünk, a szerdai napon az FTC II-vel mérkőzünk, míg augusztus 30-án szintén a hét utolsó napján az NB I-es Paksi FC második csapatához

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Kozármisleny elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Egész héten komolyan készültünk a Kozármisleny ellen,

Értékes 3 pont idegenben. Vasárnap az NB III. Közép csoportjának 5. fordulójában a Baranya megyei HR-Rent Kozármisleny FC együtteséhez látogatott csapatunk. Nagyon jó iramban kezdtük

Az augusztus eleji NB III-as szezonrajtot követően most hétvégén végre valahára az FC Dabas II is elkezdhette szereplését a 2020/2021-es bajnoki szezonban. Mint köztudott, a

A Taksony SE elleni fájó hazai pontvesztést követően ezúttal Kozármislenybe látogat majd csapatunk, ahol az eddig egy győzelmet és három döntetlent felmutató hazai gárda ellen

Az FC Dabas U13-as (2008) születésű játékosoknak kiírt mini tornáján a hazai fiatalokon kívül a Ferencvárosi TC, a Puskás Ferenc Labdarúgó Akadémia és a Dunakanyar

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Taksony SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést adta: A játékosok nagy elánnal készültek a találkozóra

Két bajnoki pontot buktunk a hajrában. Vasárnap a Taksony SE együttese látogatott hozzánk. Remekül kezdtük a mérkőzést, több szép támadást is vezettünk. A számtalan lehetőség

A múlt vasárnaphoz hasonlóan ismételten a dabasi publikum előtt adhatunk számot tudásunkról és aznapi formánkról. Mint ismeretes, a 20 csapatosra kibővített NB III-as mezőny következtében

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Körösladányi MSK elleni hétközi bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: A mérkőzést sajnos nagyon rosszul kezdtük,

Két ellentétes félidő után igazságos döntetlen az újonc Körösladányi MSK otthonában. A hosszú utazás után csapatunk kissé indiszponáltan és fáradtan kezdte a találkozót. A ladányiak

Remek rajtot vett NB III-as első csapatunk a 2020/2021-es szezon nyitányán. Soros ellenfelünk az egyik újonc, a Békés megye Szeghalmi járásában található Körösladányi MSK lesz.

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője a Dabas-Gyón FC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Az első hazai mérkőzésünk rögtön egy

Győzelem a városi rangadón. Hosszú idő után végre ismét bajnoki mérkőzésnek adhatott otthont a Wellis Sportpark. A remek időjárásnak és a szépszámú dabasi szimpatizánsnak hála

Az ESMTK otthonában elért 3:0-ás győzelmet követően egyből egy városi rangadóval folytatódik a bajnokság. A jó szezonrajt mindig nagyon fontos, azonban a múlt hétvégi idegenbeli

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője az ESMTK elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: ” Először is gratulálok a csapatnak és a

Parázs összecsapáson, értékes három ponttal gazdagodtunk az ESMTK otthonában. A mérkőzés első negyedében a házigazdák voltak bátrabbak. Ívelésekkel próbáltak mögénk kerülni, de a védelmünk állta

Vasárnap délelőtt 11 órás kezdéssel Tiszakécskén csapatunk lejátszotta utolsó nyári felkészülési mérkőzését. Egy remek, ízig-vérig bajnoki hangulatú találkozót láthattak az összecsapásra kilátogató szimpatizánsok. Remekül kezdtük

A nap második összecsapásán 11 órás kezdéssel a szintén újonc Gárdony csapatával mérkőztünk meg. Külön öröm volt, hogy a jól működő csapatjáték most gólokban is

A szombati nap első felkészülési mérkőzésén 9 órától a Szegedi VSE ellen mérkőztünk meg. Csakúgy, mint ellenfelünk, mi is egy fiatalokkal feltüzelt csapattal álltunk fel.

Szerdán a nyugati csoportban vitézkedő Komárom látogatott el hozzánk. Rendkívül jó iramú mérkőzést játszottunk, ahol az első 20 percben ugyan kontráikkal veszélyeztetni tudtak Bozsik Péter

Az egész hetes dupla terhelés végén, szombaton délelőtt a Bács-Kiskun megyei első osztály bajnokával, a Jánoshalmi FC-vel mérkőzött meg csapatunk. A találkozó összképe alapján gólokkal

Két körben összesen 59 klub nevezését fogadta el a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a labdarúgó NB III 2020-2021-es kiírására. A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) első fokon 47

Az augusztus eleji NB III-as szezonrajtot követően most hétvégén végre valahára az FC Dabas II is elkezdhette szereplését a 2020/2021-es bajnoki szezonban. Mint köztudott, a