A tavaszi gyenge szezonkezdet sajnos azt eredményezte, hogy klubunk és Fehér Ádám útjai elváltak egymástól. A vezetőség azonban Kemenes György ideiglenes kinevezését követően pár nappal máris talált végleges megoldást, Tóth László személyében. Régi-új edzőnk pár évvel ezelőtt Bücs Zsolt mellett már bepillantást nyerhetett egyesületünk és NB III-as csapatunk életébe. Az akkori asszisztens edzői feladatok helyett azonban idén márciustól már vezetőedzőként kell majd segítenie NB III-as csapatunk minél jobb tavaszi szereplését.

BEHARANGOZÓ: NB III

Monor SE - Meton-FC Dabas

NB lll. Közép-csoport - 24. Forduló

A tavaszi gyenge szezonkezdet sajnos azt eredményezte, hogy klubunk és Fehér Ádám útjai elváltak egymástól. A vezetőség azonban Kemenes György ideiglenes kinevezését követően pár nappal máris talált végleges megoldást, Tóth László személyében. Régi-új edzőnk pár évvel ezelőtt Bücs Zsolt mellett már bepillantást nyerhetett egyesületünk és NB III-as csapatunk életébe. Az akkori asszisztens edzői feladatok helyett azonban idén márciustól már vezetőedzőként kell majd segítenie NB III-as csapatunk minél jobb tavaszi szereplését.

A sikertelen rajtot (3 mérkőzés / 3 vereség) követően a feladat már alapban sem tűnik túl könnyűnek, ráadásul egyből egy ősi rivális elleni ütközet vár újdonsült vezetőedzőnkre, minimális ismerkedés és közös gyakorlást követően. Új és izgalmas kihívás ez mind a stáb, mind a játékosok számára, ez nem vitás. Reméljük az új impulzus pozitívan doppingolja majd a fiúkat és egy Monor elleni idegenbeli bravúrral válaszolnak majd az eddigi kétkedőknek.

Nem lesz egyszerű a feladat, az egyik legfőbb riválisunk ellen ugyanis szinte mindig élet-halál harcot vív csapatunk, azonban mint azt már többször is bizonyítottuk, hogy a Meton-FC Dabas ebben a csoportban bárkire veszélyt jelenthet. A két csapat között ráadásul jelenleg csupán egy pont és két helyezés a differencia, így a “szomszédvár” rangadó mellett igazi “hatpontos” mérkőzés is lesz, ahol a győztes némiképp mindent visz és egyben némiképp fel is lélegezhet egy kicsit.

Hajrá Dabas!

Mérkőzés: Monor SE – Meton-FC Dabas

Esemény: Bajnoki mérkőzés (NB III)
Időpont: 2023.03.05 (Vasárnap, 14:00)
Helyszín: Monor, Balassi Bálint utcai Stadion

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK

HAJRÁ DABAS!

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK