Szombat délelőtt kánikulában fogadtuk az előző szezonban szintén az NB III közép csoportjában szereplő Monor SE gárdáját. A találkozó első 45 percében két gól is született, sajnos mindkét találatot a vendégek szerezték. Félidőben szinte sorcsere történt a csapatunknál, csak Dudás és Bene maradt a pályán a második félidőre.

HÍREK: FC DABAS (NB III)

Meton-FC Dabas - Monor SE (2:3)

Rekkenő hőségben játszottuk le második felkészülési mérkőzésünket

A második játékrészben már több lehetőséget is sikerült kialakítanunk, ennek ellenére ismét a Monor talált a kapunkba (0:3). Ezután előbb Kiss Krisztán szabadrúgásból (1:3), majd Szabó Dávid egy kavarodás után talált a kapuba (2:3).

Több gól már nem esett, így végül minimális vereséget szenvedtünk. Alakulófélben lévő csapatunk felkészülését jól szolgálta ez az összecsapás, jelenleg még az eredmény másodlagos, a fizikális felkészítésen van a hangsúly. Hétfőtől folytatódik tovább a munka, minden nap két edzés szerepel a programban, valamint szerdán ismét hazai pályán játszunk, a Veresegyház csapatát fogadjuk majd 18 órás kezdéssel.

Esemény: Felkészülési mérkőzés
Időpont: 2022.07.02. (Szombat, 10:00)
Helyszín: Dabas, Wellis Sportpark

Meton-FC Dabas – Monor SE 2:3 (0:2)
Gól: Kiss K, Szabó D