Csapatunk szombaton Komáromba látogatott, ahol Bozsik Péter tanítványaival mérkőztünk meg 11 órai kezdettel. Remek futball időjárás volt, aminek köszönhetően remek iramban is zajlott a mérkőzés.

HÍREK: FC DABAS (NB III)

KOMÁROM VSE - FC Dabas (1:0)

Komárom győzelem a 3. edzőmeccsen

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, több helyzetet is kidolgoztunk. Az új szerzemény, Kovács Péter révén többször is veszélyeztettünk, ám a vezetést a hazaiknak sikerült megragadniuk egy tetszetős összjáték után (1:0). A második félidőre jött a szokásos sorcsere, onnantól kezdve végig mi domináltunk, uraltuk a játékot, szép támadásokat vezettünk, ám sajnos ma sem jött össze az újabb találat, így maradt az egy gólos komáromi győzelem a végére.

Legközelebb a városi rivális Dabas-Gyón együttesét fogadjuk szerdán 17 órai kezdettel. Velük ebben a szezonban már nem találkozunk, hiszen télen, a tavaszról előrehozott fordulón már lejátszottuk a visszavágót is, így adott volt, hogy edzőmérkőzés keretein belül még egyszer találkozunk.

Hajra Dabas!

Esemény: Felkészülési mérkőzés
Időpont: 2021.01.30. (szombat, 11:00)
Helyszín: Komárom

Komárom VSE – FC Dabas 1:0 (1:0)
Gól:

1 félidő: Tóth, Kucsván Milán, Sziklási, Földes, Lévai, Horváth, Fehér, Biró, Kovács, Czili, Takács

2. Félidő: Kersák, Dudás, Forgács, Márton, Marsa, Ágoston, Erdős, Kiss, Fritz, Busa, Vladul