A szombati napon nagy örömünkre, Kucsák István invitálását elfogadta Schillingerné Budai Zsuzsanna is, aki ugyan már 2020 nyarán kilépett klubunk kötelékéből, azonban idáig még nem adódott megfelelő alkalom az ünnepélyes búcsúztatására.

HÍREK: KLUB

Köszönjük ZSUZSI!

A szombati napon a klub által szervezett közös csapatépítő disznóvágás nem csupán az NB III-as játékosokról és a stáb tagjairól szólt.

Nagy örömünkre, Kucsák István invitálását elfogadta Schillingerné Budai Zsuzsanna is, aki ugyan már 2020 nyarán kilépett klubunk kötelékéből, azonban idáig még nem adódott megfelelő alkalom az ünnepélyes búcsúztatására.

Felsorolni is nehéz lenne, mennyi dolgot tett és mennyi mindenben vett részt Zsuzsi az elmúlt években. Lényegében a klub motorja volt. A leány labdarúgás kézben tartásától kezdve, a Gólhelyzet újságon át az utazások szervezéséig mindenben tevékeny részt vállalt. A klub összes játékosa és dolgozója nevében kívánunk neki minden jót az FC Dabason kívüli életéhez.

Köszönünk mindent ZSUZSI!

Schilingerné Budai Zsuzsanna

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK

HAJRÁ DABAS!

TOVÁBBI HÍREINK

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK