NB III

Sikeres őszt zártunk

NB III-as első csapatunk 21. forduló után erőn felül teljesítve, kemény munka árán a második helyen vonul téli pihenőre. Tettük mindezt úgy, hogy a legkevesebb

tovább olvas...
BAJNOKI MÉRKŐZÉS

Dabas-Gyón FC – FC Dabas (1:1)

Idegenbeli döntetlennel zártuk az évet. Ugyan vendégségbe mentünk a hétvégén, de mivel a szomszédos Dabas-Gyón volt az ellenfelünk, így nem kellett messzire utaznunk. Nehéz körülmények

NB III

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

A múlt hétvégi ESMTK elleni hazai összecsapáshoz hasonlóan a soron következő, Dabas-Gyón FC elleni NB III-as bajnoki mérkőzéséről sem kell lemondaniuk az FC Dabas szimpatizánsainak.

NB III

Edzői értékelés: Szabó István

Szabó István, az NB III-as csapat vezetőedzője az ESMTK elleni hazai mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: “Az eredmény tekintetében nagyon csalódottak vagyunk, mert mindenképpen

FC Dabas – ESMTK (1:1)

Két ellentétes félidő után igazságos döntetlen az ESMTK ellen. Nehéz mérkőzés várt csapatunkra, hisz a pesterzsébetiek eddig még nem szenvedtek vereséget idegenben, és sajnos ma

NB III

Az elrendelt zárt kapu ellenére mégis élőben tekinthetik meg NB III-as csapatunk hétvégi ESMTK elleni hazai összecsapását. Vasárnap délután 13 órától, ha nem is a

HFC – FC Dabas (1:2)

Bravúros győzelem Hódmezővásárhelyen! A válogatott szünet következtében szombaton került sor a következő bajnoki fordulóra. A hétközi kormányrendelet kissé változatossá tette a hetet, hisz hallani lehetett

FC Dabas – Vác FC (2:0)

Vasárnap a Vác FC együttese látogatott hozzánk a Wellis Sport Parkba. A mérkőzés elejét nagyon jól kezdte csapatunk, amelynek következtében a 14. percben egy gyönyörű

NB III

MLSZ Határozat

Az MLSZ Versenybizottsága meghozta (201/2020. számú) határozatát az elmaradt Budapest Honvéd-MFA II – FC Dabas (0:3) NB III-as bajnoki mérkőzéssel kapcsolatban. A mérkőzés 3 bajnoki

FC Dabas – Iváncsa KSE (2:2)

Vérbeli rangadón döntetlen az Iváncsa ellen. A mérkőzés elején rögtön kezünkbe tudtuk venni az irányítást a játék felett. Több nagy helyzetet is kidolgoztunk, de azok

Rákosmente KSK – FC Dabas (0:0)

A hét utolsó napján megrendezésre került összecsapáson a fővárosi RKSK vendégei voltunk. A mérkőzésen helyzetek ugyan mindkét oldalon adódtak, de gól nem született. Ez inkább

FC Dabas – Szegedi VSE (5:1)

Szombaton az utolsó előtti helyen szerénykedő Szegedi VSE csapatát fogadtuk Dabason a Wellis Sportparkban. A tabellán elfoglalt helyezéseknek megfelelően kezdődött a mérkőzés, mivel nem sokkal

Dunaújváros – FC Dabas (0:1)

Vasárnap a legutóbbi kupaellenfelünk otthonába látogattunk, ahol nem várt könnyű mérkőzés csapatunkra. A Dunaújváros a mérkőzés nagy részében többet tudta birtokolni ugyan a labdát, de