Hétvégén már a második felkészülési mérkőzést játszottuk a Bicske csapata ellen idegenben. Rekkenő hőségben került megrendezésre az összecsapás, amely kissé rányomta a bélyegét a találkozóra.

HÍREK: FC DABAS (NB III)

Bicskei TC - Meton-FC Dabas (1:0)

Minimális vereség Bicskén

Hétvégén már a második edzőmérkőzést játszottuk a Bicske csapata ellen idegenben. Rekkenő hőségben került megrendezésre az összecsapás, amely kissé rányomta a bélyegét a találkozóra. Ezen a mérkőzésen is 45-45 perc terhelést kaptak a játékosok. Az első félidőben kicsivel többet birtokolta a labdát a hazai csapat, amelynek köszönhetően a félidő utolsó momentumaként megszerezték a vezetést. A második játékrészben az eredmény nem változott.

Az igazságos hozzátartozott, hogy egy sérülés következtében az utolsó 30 percben már csak tíz játékossal voltunk jelen a pályán. Ez a mérkőzés is jól szolgálta a felkészülést. Egy remek hazai csapat ellen sikerült mérkőzést játszanunk. Folytatás szerdán ismét idegenben, ahol az SZVSE lesz a soros ellenfelünk.

Esemény: Felkészülési mérkőzés
Időpont: 2024.06.29 (Szombat, 10:00)
Helyszín: Bicske

Bicskei TC – Meton-FC Dabas (1:0)