
Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Vasas FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „A mérkőzés után kissé szomorú vagyok, hiszen nagyon közel álltunk, hogy megszerezzük sorrendben a negyedik győzelmünket is egymás után a bajnokságban.
Edzői nyilatkozat (NB III)
TÓTH MIHÁLY
Meton-FC Dabas - Vasas FC II (1:1)
Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Vasas FC II elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta:
„A mérkőzés után kissé szomorú vagyok, hiszen nagyon közel álltunk, hogy megszerezzük sorrendben a negyedik győzelmünket is egymás után a bajnokságban. Úgy gondolom, hogy ezen a szinten két jól felkészített és fizikálisan rendben lévő csapat találkozott egymással.
Talán kissé kezdeményezőbbek voltunk, mint az ellenfelünk, viszont azért azt is látni kell, hogy mi sem tudtunk rengeteg komoly helyzetet kialakítani. Türelmesek voltunk, jól járattuk a labdát, többször is sikerült a védelmi vonaluk mögé kerülnünk, viszont a támadó harmadban rendre rossz döntéseket hoztunk. A mérkőzés 80 percig hasonló mederben zajlott, hol mi voltunk fölényben, hol az ellenfelünk került meddő mezőnyfölénybe. Egy kissé bosszantó, hogy gyakorlatilag a semmiből kaptunk gólt. A találat előtt megbontották a védelmünket és szépen végig vitték a támadást, ezáltal hátrányba kerültünk. A csapat erejét viszont mutatja, hogy egy percre sem adtuk fel, szinte rögtön sikerült is egyenlítenünk. A mérkőzés utolsó perceiben teljes mértékben a mi akaratunk érvényesült. A győzelem is a kezünkben volt, sajnos ezen a napon ez végül nem jött össze. Van ilyen, hogy büntetőt ront az ember, csak az hibázik, aki oda mer állni a labda mögé!
Büszke vagyok a csapatra, mert hétről-hétre látom a fejlődést a csapatjátékot illetően, illetve a csapat erejét tükrözi, hogy vesztes állásból is sikerült majdnem hatalmas bravúrt elérnünk egy jó képességű Vasas ellen. Keményen kell tovább dolgoznunk, hogy ezt a sikeres szériát minél tovább kitoljuk. Most szusszanunk egyet, majd készülünk a Dunaharaszti ellen, amely szintén nem lesz egy egyszerű találkozó, mivel az ellenfél mellett valószínűleg a pálya talajával is meg kell majd küzdenünk.”