Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Csepel SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta: „Jár a gratuláció a csapatnak, hiszen a mai mérkőzésen a pályán az történt, amit mi szerettünk volna. Már az első 45 percben el kellett volna döntenünk a mérkőzést, ebben az időszakban 4-5 óriási helyzetünk is adódott.

Edzői nyilatkozat (NB III)

TÓTH MIHÁLY

Meton-FC Dabas - Csepel SC (3:0)

Tóth Mihály, NB III-as csapatunk vezetőedzője a Csepel SC elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi nyilatkozatot adta:

„Jár a gratuláció a csapatnak, hiszen a mai mérkőzésen a pályán az történt, amit mi szerettünk volna. Már az első 45 percben el kellett volna döntenünk a mérkőzést, ebben az időszakban 4-5 óriási helyzetünk is adódott. A második játékrész is hasonló mederben zajlott, ahol sikerült még két szép gólt is szereznünk, amellyel magabiztos győzelmet értünk el hazai pályán. Nem lehetek elégedetlen, hiszen három góllal nyertünk, viszont a jövőben jobban kell koncentrálnunk, hogy a hatalmas helyzeteinket is értékesíteni tudjuk. Nagyon boldog vagyok, az öltözőben elmondtam a srácoknak, hogy ez egy nagy győzelem volt, viszont most kell a földön maradni két lábbal, hogy a továbbiakban is ilyen minőségi játékkal tudjunk sikeresek lenni.”

Esemény: NB III. Dél-Keleti csoport (8. forduló)
Időpont: 2025.09.21 (Vasárnap, 16:00)
Helyszín: Dabas, Wellis Sportpark
 
Meton-FC Dabas – Csepel SC 3:0 (1:0)
Gól: Domokos B (7′), Kópis R (75′), Kamarás Gy (93′) ill. –

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK

HAJRÁ DABAS!

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK