Földes Milán távozása után ismét egy régi motoros távozását kell bejelentenünk. Ricsi, csapatunk NB III-as sportmasszőre az egyesületünk felé egy olyan kéréssel fordult, hogy szeretne a civil életben boldogulni, ezáltal kérné a szerződésének felbontását. Egyesületünk fájó szívvel, de elfogadta Ricsi döntését, amelynek értelmében 2024. január végén elköszön az egyesületünktől.

HÍREK: FC Dabas (NB III)

Köszönjük Ricsi!

Márkus Richárd is a távozás mellett döntött

Földes Milán távozása után ismét egy régi motoros távozását kell bejelentenünk. Ricsi, csapatunk NB III-as sportmasszőre az egyesületünk felé egy olyan kéréssel fordult, hogy szeretne a civil életben boldogulni, ezáltal kérné a szerződésének felbontását. Egyesületünk fájó szívvel, de elfogadta Ricsi döntését, amelynek értelmében 2024. január végén elköszön az egyesületünktől.

Richárd a 2017/18-as szezonban csatlakozott a csapatunkhoz, azóta a klub kötelékébe tartozott. Az elmúlt évek során számos játékos sérülésének rehabilitációját végezte szakszerűen. Szaktudása mellett a poénkodással / bohóckodással sem állt hadilábon. Rengeteg edzéssel és mérkőzéssel a háta mögött döntött a váltás mellett. A budapesti „ingázó járat” oszlopos tagja volt, kezdetben „csak”, mint utas, majd az idő múltával már a sofőri pozíciót is ellátta a szinte már szimbolikus kék buszon. Az évek során rengeteg vicces jelenet is fűződik a nevéhez. Masszőri munkavégzése mellett hiányozni fog a jókedélyű természete, valamint az énekes énje is. A dabasi publikummal is remek kapcsolatot ápolt.

Ricsi, köszönjük szépen az elmúlt éveket, kívánjuk, hogy találd meg számításaid az élet minden területén a jövőben is. Ricsi távozása után új masszőr kerül az egyesületünkhöz, amelynek a bemutatása a napokban megtörténik.

Hajrá Dabas!

Esemény: Bajnoki mérkőzés (NB III)
Időpont: 2023.11.18 (Szombat, 13:00)
Helyszín: Monor Balassi Bálint utcai Stadion
 
Monor SE – Meton-FC Dabas 2:0 (2:0)
Gól: Bozsó A (23′), Rácz M (35′) ill. –
 
Meton-FC Dabas: Balogh – Molnár Z, Dudás, Forgács, Molnár B, Domokos, Forrai, Kotroczó, Józsa, Kristóf, Lettner
Cserék: Bokros, Zsuppán, Mayer, Csóri L, Erhardt, Földes, Domokos, Ispán
Vezetőedző: Tóth László

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK

HAJRÁ DABAS!

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK