Újabb termékkel bővül az FC Dabas (szurkolóknak szánt) ruházati termékpalettája. A pólót és a sálat követően ezúttal hosszú ujjú kapucnis pulóver megvásárlására biztosít lehetőséget egyesületünk. Első körben fekete színben, S-XXL méretekben érhető el a "Hajrá Dabas - Anno 1949" feliratos termékünk.

SZURKOLÓI TERMÉKEK

"HAJRA DABAS" HOSSZÚ UJJÚ pULÓVER

S-XXL méretben

Újabb termékkel bővül az FC Dabas (szurkolóknak szánt) ruházati termékpalettája. A pólót és a sálat követően ezúttal hosszú ujjú kapucnis pulóver megvásárlására biztosít lehetőséget egyesületünk. Első körben fekete színben, S-XXL méretekben érhető el a “Hajrá Dabas – Anno 1949” feliratos termékünk.
 
Méretek:
– S, M, L, XL, XXL
Szín:
– Fekete
 
Ár és fizetés:

– 8500 Ft / darab

(A megrendelt pólók árát az UP edzőknél vagy a Wellis Sportpark recepcióján kell előre kifizetni)
 
Rendelés leadása:
– Személyesen: az UP edzőknél illetőleg a Wellis Sportpark recepcióján
– Online: Kizárólag az “info@fcdabas.hu” e-mail címen

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK

HAJRÁ DABAS!

TOVÁBBI HÍREINK

HÍRKATEGÓRIÁK

MLSZ ADATBANK