A múlt hétvégi Aranyszarvas elleni idegenbeli szezonrajtot követően ezúttal hazai közeg lépett pályára az FC Dabas II. Kettes csapatunk ezúttal azt az Újhartyán VSE-t látta vendégül, akinek a keretében több egykoron az FC Dabas kötelékében álló játékos is szerepet kapott.

HÍREK: FC DABAS II

FC Dabas II - Újhartyán VSE (0:3)

Fájó hazai vereség

Sajnos az Aranyszarvas elleni összecsapáshoz hasonlóan most is csupán szűk fél óráig tudtuk tartani magunkat. A 28. percben a vendégek Varga Balázs révén ugyanis meg tudták szerezni a vezetést (0:1). A  Dabas II egykori támadója pár perccel később újfent be tudta venni a kapunkat, így 34 perc elteltével máris jelentős hátrányba kerültünk (0:2). Az első játékrész hátralevő részében az eredmény már nem változott, így kétgólos hátrányban voltunk kénytelenek a félidei pihenőnkre vonulni.

Sajnos a szünet után sem úgy alakultak a dolgok, ahogy azt reméltük. Ahelyett, hogy egy esetleges szépítő találattal ismét nyílttá tehettük volna az összecsapás végkimenetelét, egy újabb kapott góllal lényegében le is zárult a három pont sorsa. A hátralevő időben Kemenes György ugyan próbálta frissíteni csapatát, azonban a Petrányi, Venicz, Berkes, Incze négyes csatasorba állítása sem hozta meg a kívánt eredményt, így végül nagy sajnálatunkra a második tavaszi bajnoki mérkőzésünket is pont nélkül zártuk.

Folytatás jövő szombaton idegenben, a sereghajtó Szigethalom SC otthonában.

Esemény: Bajnoki mérkőzés (Megye II)
Időpont: 2022.02.26 (szombat, 14:00)
Helyszín: Dabas, Wellis Sportpark

FC Dabas – Újhartyán VSE 0:3 (0:2)
Gól: – ill. Varga B (28′), Varga B (34′), Harmat B (50′)

FC Dabas: Berta – Talapka, Danyis, Bebők, Ordasi, Zsíros, Rutterschmid, Farkas Cs, Farkas Zs, Fodor, Molnár
Cserék: Petrányi, Balogh, Incze, Venicz Berkes, Kicska