A szombati napon megkezdte szereplését az Iszák Gábor és Kemenes György fémjelezte FC Dabas II is. Első ellenfelünk a jó erőkből álló tápiószentmártoni Aranyszarvas SE volt.

HÍREK: FC DABAS II

FC Dabas II - ARANYSZARVAS SE (1:4)

Vereséggel kezdte a szezont kettes csapatunk

Az első negyed óra puhatolózását követően a vendég csapat szerzett vezetést (0:1). Szerencsére Kerék László révén még a félidő vége előtt sikerült egalizálnunk (1:1), így optimistán várhattuk a második játékrész alakulását. Sok köszönet azonban nem volt a folytatásban, a vendégek részéről ugyanis Majoros Szabolcs klasszikus mesterhármasával lényegében egymaga eldöntötte a mérkőzés végkimenetelét (1:4).

Folytatás jövő vasárnap az Alsónémedi otthonában vereséget szenvedő Újhartyán VSE ellen idegenben.

Időpont: 2021.08.14 (szombat, 17:00)
Helyszín: Dabas, Wellis Sportpark

FC Dabas II – Aranyszarvas SE 1:4 (1:1)
Gól: Kerék L (40′) ill. Sztehlik G (18′), Majoros Sz (53′), Majoros Sz (64′), Majoros Sz (69′)

FC Dabas II: Petrányi J (1) – Bálint J (3), Danyis A (4), Márton D (5), Kincses M (7), Pirik T (9), Kerék L (11), Farkas Cs (14), Farkas Zs (16), Fodor G (18), Kicska T (19)

Csere: Berkes J (2), Venicz Á (6), Talapka I (12)