Nehéz ritmusnak indultunk neki újra, hisz a vasárnapi meccsel, megint egy hét leforgása alatt három bajnoki mérkőzést is rendeznek az NB III-ban. Ennek első állomása a Dunaújváros gárdája volt, akik egy Monor elleni döntetlennel hangolódtak a találkozónkra.

HÍREK: FC DABAS (NB III)

FC Dabas - Dunaújváros (2:1)

Győzelem a Dunaújváros ellen

A mérkőzés sokáig nagyobb helyzet nélkül csordogált, ám a félidő előtt egy szép támadás végén, Márton Dávid centerezését Busa Bence továbbította a kapuba (1:0). A második játékrészben már több terület akadt az újvárosiak védelme mögött, így a 67. percben Marsa Levente védők mögé tett labdáját, Fritz Attila rúgta szemfülesen a léc alá (2:0). Kicsit visszább vettünk a tempóból és ellenfelünk egy távoli nagy góllal szépíteni tudott (2:1), de a hátralévő időben már újabb gól nem született, így otthon tartottuk a három pontot.

Szerdán Mórahalomra látogatunk, ahol a Szegedi VSE vendégeként szerepelünk 17 órai kezdettel.

Időpont: 2021.04.25. (vasárnap, 17:00)
Helyszín: Dabas, Wellis Sportpark

FC Dabas – Dunaújváros 2:1 (1:0)
Gól: Busa B (36′), Fritz A (67′) ill. Áman Á (83′)

FC Dabas: Kersák, Dudás, Forgács, Márton, Földes (Kiss 46′), Fritz, Lévai (Erdős 46′), Ágoston (Szabó 59′), Marsa, Biró (Czili B 76′), Busa (Takács 91′)