Húsvét vasárnap 11 órai kezdettel Újpestre látogatott csapatunk. A mérkőzés nagy részében a mi akaratunk érvényesült, több helyzetet is kidolgoztunk, tetszetősen, jól futballoztunk, de a mai nap a gól nem akart összejönni a csapatnak. Az Újpest viszont az első nagyobb lehetőségét gólra is váltotta a második félidő derekán (1:0), ami után ugyan továbbra is domináltunk, de az eredmény már nem változott, így vereséggel tértünk haza a fővárosból.

HÍREK: FC DABAS (NB III)

Újpest FC II - FC Dabas (1:0)

Jó játékkal, de sajnos vereség Újpesten

Folytatás vasárnap 16:30-kor Dabason, ahol a Majos együttesét fogadjuk, akik jelenleg az utolsó helyet foglalják el a tabellán.

Időpont: 2021.04.04. (vasárnap, 11:00)
Helyszín: Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma

Újpest FC II – FC Dabas 1:0 (0:0)
Gól: Hegedűs M (61′) ill. –

FC Dabas: Petrányi, Dudás, Forgács, Márton (Biró 70′), Földes, Fritz (Kiss 64′), Lévai (Horváth 55), Szabó, Erdős (Marsa 64′), Vladul (Kovács 64′), Busa