Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte: "A fizikai paraméterek között óriási volt a különbség a hazai csapat javára.

EDZŐI ÉRTÉKELÉS (U17)

Majzik Bertalan

FC Dabas U17 - Monor SE (0:4)

Majzik Bertalan, az FC Dabas U17-es korosztályának vezetőedzője a Monor SE elleni bajnoki mérkőzést követően az alábbi értékelést közölte:

A fizikai paraméterek között óriási volt a különbség a hazai csapat javára. 30-35 percig kimondottan jól tartottuk magunkat, de az utolsó 10 percben kapott két gól már sok volt a csapatnak. Ezután szerettem volna legalább 45 percnyi lehetőséget biztosítani a cseréknek, így szünet után hárman is pályára álltak.

A második félidőben a hazaiak is cseréltek, így sokkal kiegyenlítettebbé vált a játék. Játékban nem volt ekkora különbség, de a srácok mindent megtettek, amit ma lehetett.

Nem vagyunk elkeseredve, dolgozunk tovább és készülünk a következő bajnokira.