A labdarúgást a szülővárosomban Szegeden kezdtem el, itt mutatkozhattam be először az NB III-ban. Később egy dunaújvárosi szezon kivételével, több Csongrád megyei NB III-as csapatban játszottam.
BEMUTATKOZNAK ÚJ JÁTÉKOSAINK
BUSA BENCE
Folytatjuk pár évvel ezelőtt megkezdett sorozatunkat, 2021 tavaszán is bemutatjuk új igazolásainkat
Játékos neve: Busa Bence
Honnan érkezett: Szegedi VSE
Születési idő: 1994.09.02
Posztja: támadó
1. Kérlek, röviden mutasd eddigi be labdarúgó pályafutásod!
A labdarúgást a szülővárosomban Szegeden kezdtem el, itt mutatkozhattam be először az NB III-ban. Később egy dunaújvárosi szezon kivételével, több Csongrád megyei NB III-as csapatban játszottam.
2. Hogyan kerültél az FC Dabashoz?
Örülök, hogy a teljesítményemmel sikerült felhívni magamra a figyelmet és Szabó István hívására szívesen csatlakoztam a csapathoz.
3. Mi a véleményed a klubról és az itteni infrastrukturális körülményekről?
Minden körülmény adott, hogy a játékosok profin tudjanak készülni. A Dabas évek óta meghatározó tagja az NB III-nak, a mostani szereplésük pedig igazán imponáló.
4. Mit sikerült eddig leszűrnöd a játékostársakról és az edzői stábról, mire lehet képes ez a keret?
A csapat mögött egy komoly, felkészült stáb áll, meg vagyok elégedve az elvégzett munkával. Remek játékosok alkotják a keretet, mellettük nekem is könnyebb kihozni magamból a maximumot és minden esély megvan arra, hogy megkoronázzuk ezt az évet a bajnokság megnyerésével.
5. Hogy érzed, milyen poszton tudod majd a legjobban segíteni az FC Dabast az idei szezonban?
Alapvetően szélsőként, de több poszton is bevethető vagyok főleg a támadó szekcióban.
6. Mire vagy legbüszkébb eddigi labdarúgó pályafutásod során?
Amikor a megyeválogatottal megnyertük az amatőr válogatottak tornáját Telkiben.
7. Milyen közeli és távolabbi céljaid vannak még a labdarúgásban?
Szeretnék magasabb osztályban játszani, ehhez itt Dabason minden körülmény megfelelő lenne.