Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a hétvégi Futsal 7 Vége nyolcaddöntőt követően az alábbi értékelést adta: "Az U13 csapat a mai napon Futsal 7 Vége fordulón vett részt Gyömrőn. A legjobb 8 közé jutás volt a tét.

EDZŐI ÉRTÉKELÉS (U13)

LEDŐ LÁSZLÓ

Futsal 7 Vége - Nyolcaddöntő

Ledő László, az FC Dabas U13-as korosztályának edzője a hétvégi Futsal 7 Vége nyolcaddöntőt követően az alábbi értékelést adta:

Az U13 csapat a mai napon Futsal 7 Vége fordulón vett részt Gyömrőn. A legjobb 8 közé jutás volt a tét. Ellenfeleink a Kistarcsa I, Ikarus U13 és Jászberény csapatai voltak.

Mind három mérkőzésén mezőnyfölényben játszottunk, de helyzeteinket sorra elpuskáztuk és így felemásra sikeredett ez a délután.

Első meccsünkön álmosan, pontatlanul kezdünk, de mégis mi szereztünk vezetést. Ellenfelünk gyorsan egyenlíteni tudott, ezután hiába próbáltuk gyorsítani a játékot, nem tudtuk a győztes találatot megszerezni, így maradt az 1:1.

A második összecsapáson az Ikarus csapata ellen sajnos saját magunkat vertük meg. 1:1-es állasnál négy kijátszott ziccert hagytunk ki. Ennek az eredménye az volt, hogy kaptunk két gólt egymás után. A harmadik találat után hibát hibára halmoztunk, így ellenfelünk végül 6:1-re megvert minket. Kár érte, mert a játék nem ezt mutatta, de ilyen a foci.

A harmadik mérkőzésen mindenki nagyon odarakta magát. Védekezésünk stabil lett, szép helyzeteket dolgoztunk ki,  amikből hármat értékesítettünk is, így megszerezve a győzelmet (3:1) és a csoportban a 2. helyezést.

A mai nap gratulálok a csapatnak, de emellett 3 játékosunkat ki is kell emelnem, mert a hátukon vitték a csapatot. Ők nem mások, mint Jozic Márkó, Nemes Ádám és Pacsirta Zétény!