2020.03.14.
Bajnoki mérkőzés: Üllő SE - FC Dabas II (3:0)

A pontszerzés ezúttal elmaradt

A szombati napon az Üllő SE vendégeként lépett pályára kettes csapatunk. Noha egyáltalán nem Iszák Gábor játékosai számítottak a mérkőzés esélyesének, a Taksony II elleni múlt hétvégi győzelmünknek köszönhetően mégis bizakodva várhattuk soron következő bajnoki mérkőzésünket.

A játékunkkal nem is volt különösebb probléma, a védekezési hibáinkat azonban a hazaiak rendre kihasználták, előbb a 11. percben, majd a 42. percben, végül a pedig 77. percben. A 3:0 arányú vereségünk túlzónak is tekinthető, mert a játék kép nem ezt mutatta, azonban amíg nem tudunk gólt szerezni, hátul pedig jön a hiba, addig nem lehetnek győzelmi reményeink.

Időpont: 2020.03.14 (szombat, 15:00)
Helyszín: Üllő, Üllői Városi Sporttelep

Üllő SE - FC Dabas II 3:0 (2:0)

Gól: Potemkin K (11'), Barta D (42'), Mezei D (77')

FC Dabas II: Gogolák K (78) - Riesz D (2), Kovács T (3), Danyis A (4), Lévai N (6), Kőszegi Z Z (11), Kelemen V (13), Pekker G (17), Talapka I (18), Kovács R (19), Antal D (23)

Csere: Holecz D (7), Radácsi K (14), Fodor G (12), Lukasik D (14), Nyeső M (16), Gáspár Zs (20)