2019.02.23.
Bajnoki mérkőzés: Aranyszarvas SE - FC Dabas II (2:2)

Kevés hiányzott a győzelemhez

Szombaton elkezdte bajnoki szereplését a Riesz Péter irányította FC Dabas II. Kettes csapatunk a bentmaradásért küzd az idei szezonban, így minden győzelem és pont kiemelt jelentőséggel bír. Jól mentünk bele a mérkőzésbe, domináltunk a házigazda otthonában, ettől függetlenül mégis hátrányba kerültünk a félidő végére (1:0). A fordulást követően azonban Antal Dominik percei következtek. Fiatal támadónk előbb kiegyenlítette az állást (1:1), majd pár perc elteltével szerzett újabb találatával máris előnyhöz juttatta csapatunkat (1:2). Innentől fogva már csupán az eredmény megtartására kellett törekednünk. A bravúr azonban végül elmaradt, a ráadás perceiben ugyanis a hazaiak ki tudták egyenlíteni az állás, így végül 2:2-re végződött a két csapat szombat délutáni rangadója.

Nagyon kevésre voltunk a remek tavaszi rajttól, a bravúros idegenbeli győzelemtől, azonban jelenlegi helyzetünkben ezt az egy apró pontocskát is meg kell becsülnünk, ugyanis minden bizonnyal még ez is sokat számíthat majd a végelszámolásnál.

Folytatás jövő szombaton, immáron hazai közegben. Akkor az utolsó előtti helyen szerénykedő Monor SE-t látjuk vendégül.

Időpont: 2019.02.23 (vasárnap, 14:00)
Helyszín: Tápiószentmárton, Aranyszarvas SE Sporttelep

Aranyszarvas SE - FC Dabas II 2:2 (1:0)

FC Dabas II: Isztolyka Á (1) - Riesz D (2), Danyis A (4), Horváth K (5), Kőszegi Z Z (6), Holecz D (7), Bálint M (8), Fehér Á (11), Fodor G (12), Papp Gy (14), Antal D (17)

Csere: Fehér A (9), Gogolák K (78)

Gól: Molnár A (42'), Vörös P (90') ill. Antal D (47'), Antal D (53')