2019.02.09.
Felkészülési mérkőzés: FC Dabas NB III

Két mérkőzés, két győzelem

A szombati nap futball igazi csemegét tartogatott az FC Dabas szimpatizánsai számára. NB III-as keretünk ugyanis két mérkőzést is játszott a hétvége első napján.

Erős Károly játékosai előszőr a helyi riválissal, a Dabas-Gyón FC-vel mérkőztek meg. Sándli Márk tovább folytatta gólerős játékát, ami újabb 4! találatban mutatkozott meg. Rajta kívül még Molnár Sándor és Szenes Bence is be tudta venni ellenfelünk kapuját, így a 2:0-ás első félidőt követően végül magabiztos, 6:1-es győzelmet arattunk.

A nap másik összecsapásán a Nagykőrösi Kinizsi FC volt az ellenfelünk. Itt már egy kicsit szorosabb eredmény született, azonban a győzelmet ezen a találkozón is meg tudtuk szerezni. A félidei állás 1:1 volt, a második játékrészben pedig sikerült megszereznünk a győztes találatot, így végül 2:1 arányban hoztuk ezt mérkőzést is. Góljainkon ezúttal új szerzeményünk, Szántó Gergő, valamint rutinos nagy öregünk Takács Kornél osztoztak.