2018.11.05.
UP
Edzői értékelés: FC Dabas U19 - KISE (5:1)

Farkas Krisztián, az FC Dabas U19-es csapatának vezetőedzője a KISE elleni hazai bajnoki győzelmet követően az alábbi nyilatkozatot adta:

"Úgy kezdtük a meccset, ahogy kell. Háromszor is a kapussal voltunk szemben, de sajnos kihagytuk. A félidő középen Holecz szemfüles góljával megnyugodtunk és beindult a henger. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, ezt nem is bírták el. Pekker háromszor is beköszönt (4:0). Aztán a nagy teherbírású Fodor vágott be egy visszagurított labdát a ficakba. A félidő így 5:0 lett.

A második játékrészben minden cserejátékosnak lehetőséget adtunk Ferenc kollegámmal. A mérkőzés vége 5:1. Mindenképpen meg kell említenem Tóth Leventét, aki a mezőny fölé nőtt! Élményszámba ment a játéka.

Hajrá Dabas! "

FC Dabas U19 - KISE 5:1 (4:0)
Gól: Holecz D (26'), Pekker G L (40'), Pekker G L (44'), Fodor G (45'), Pekker G L (64')