2018.11.04.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Halásztelek FC (1:1)

Ismét nyert kettes csapatunk

Hosszú idő után ismételten győzelmet ünnepelhetett az FC Dabas II. Riesz Péter játékosai legutóbb szeptember 29-én a Dunavarsányi TE II ellen tudták begyűjteni az egy mérkőzésen megszerezhető három bajnoki pontot. Kettes csapatunk már az előző fordulóban is közel állt a győzelemhez, akkor azonban az Alsónémedinek az utolsó percben sikerült kiegyenlítenie, így végül csupán döntetlenre futotta erőnkből.

Most vasárnap viszont nem volt pardon, a 40. percben Nagy-Jáger Dávid találatával lélektanilag jókor tudtunk vezetést szerezni (1:0), majd a fordulást követően szinte azonnal meg tudtuk duplázni az előnyünket. Második gólunkat az NB III-as keret egyik oszlopos tagja, Sárközi Norbert szerezte (2:0). Innentől kezdve már csak a megszerzett előnyünk megtartására kellett koncentrálnunk.
Mivel az eredmény a hátralevő időben már nem változott, így kijelenthető, hogy a fiúk ezúttal jelesre vizsgáztak. Védelmünk lehozta kapott gól nélkül, a támadó szekció pedig kétszer is mattolni tudta a halásztelki védelmet, így teljesen megérdemelten szereztük meg a számunkra oly fontos három bajnoki pontot.

Folytatás jövő vasárnap a Péteri KSK ellen idegenben.

Időpont: 2018.11.04 (vasárnap, 13:30)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Halásztelek FC 2:0 (1:0)

FC Dabas II: Gogolák K (78), Riesz D (2), Danyis A (4), Horváth K (5), Makrai L (6), NAgy-Jáger D (7), Mata P (8), Radácsi K (14), Kmetyó M (19), Sárközi N (20), Tokics T (21)

Csere: Fehér A (9), Nagy J (10), Babos D (11), Gogolák J (12), Györgyövics I (16), Nyerges P (17), Ádám V (18)

Gól: Nagy-Jáger D (40'), Sárközi N (46') ill. -