2018.10.28.
Bajnoki mérkőzés: Alsónémedi SE - FC Dabas II (1:1)

Kevés hiányzott a győzelemhez

Vasárnap délután annak az Alsónémedinek az otthonába látogatott kettes csapatunk, akik hozzánk hasonlóan a tabella második felében foglalhatnak csupán helyet eddigi szereplésük tükrében. Ennek következtében bizakodva várhattuk az összecsapást, ráadásul miután Makrai László révén már a 9. percben előnybe kerültünk (0:1), még inkább erősödhetett bennünk az esetleges győzelmi remény. Megszerzett előnyünket egészen a mérkőzés végéig meg tudtuk tartani, azonban végül mégsem lehettünk maradéktalanul boldogok, mivel a hazai csapat a 90. percben kiegyenlített, így végül három pont helyett csupán egyet sikerült megszereznünk a találkozó lefújását követően.

Természetesen jelenlegi helyzetünkben már az idegenbeli pontszerzés is sikernek fogható fel, azonban valóban nagyon kevésen múlt, hogy ismét győzelmet ünnepelhessünk.

Folytatás november 4-én vasárnap, hazai pályán a 8. helyezett Halásztelek FC ellen.

Időpont: 2018.10.28 (vasárnap, 13:30)
Helyszín: Alsónémedi, Alsónémedi SE Sportpálya

Alsónémedi SE - FC Dabas II 1:1 (0:1)

FC Dabas II: Gogolák K (78), Riesz D (2), Danyis A (4), Horváth K (5), Makrai L (6), Mata P (7), Kiss D (8), Fehér A (9), Babos D (11), Fodor G (12), Tokics T (21)

Csere: Isztolyka Á (1), Gogolák J (3), Nagy J (10), Nyerges P (13), Radácsi K (14), Györgyövics I (16), Nagy L (17), Tokics M (20)

Gól: Makrai L (9') ill. Bartha K (90')