2018.10.22.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Üllő SE (2:5)

Beigazolódott a papírforma

Vasárnap délután az FC Dabas II hazai pályán a bajnoki címre is esélyes Üllő SE-t fogadta. Riesz Péter játékosai sajnos mindössze a 6. percig tudták tartani magukat a tabella 2. helyezett csapata ellen. A 17. percben Riesz Dávid találatával még sikerült kiegyenlítenünk, innentől azonban már csak szaladhattunk az eredmény után. Az 52. percre a vendégek már 4:1 arányban vezettek, így Makrai László 70. percben szerzett találata is már csupán az eredmény kozmetikázására volt elegendő. A 90. percben ráadásul Lantos Istvánnak is sikerült bevennie a kapunkat, így végül 5:2-es vereséget szenvedtünk a jó erőkből álló Üllő SE-től.

Folytatás szombaton a 11. helyezett Alsónémedi SE otthonában.

Időpont: 2018.10.21 (vasárnap, 14:00)
Helyszín: Dabas, FC Dabas Sporttelep

FC Dabas II - Üllő SE 2:5 (1:3)

FC Dabas II: Gogolák K (78), Riesz D (2), Danyis A (4), Horváth K (5), Makrai L (6), Mata P (7), Fehér A (9), Nagy J (10), Babos D (11), Kmetyó M (19), Tokics T (21)

Csere: Nyerges P (13), Györgyövics I (16), Nagy L (17), Tokics M (20)

Gól: Riesz D (17'), Makrai L (70') ill. Falu A (6'), Simon Zs (23'), Böjti A (40'), Potemkin K (52'), Lantos I (90')