2018.10.14.
Bajnoki mérkőzés: Bugyi SE - FC Dabas II (2:1)

Nem sok hiányzott a pontszerzéshez

Kettes csapatunk vasárnap délután Bugyira látogatott, ahol a Szőgyi Tamás irányította Bugyi SE csapatával mérkőzött meg. Az első fél óra góltalanságát megtörve a 31. percben Berki Ádám nagy sajnálatunkra vezetéshez juttatta a hazaiakat (1:0). Csapatunk azonban nem adta fel, aminek meg is lett az eredménye. A 60. percben rutinos nagy öregünk, Danyis Attila egalizált (1:1), így bizakodva várhattuk a találkozó utolsó 30 percét. A döntetlent azonban mégsem sikerült kihúznunk, a 89. percben az egykoron az FC Dabas mezét is viselő Kóbor Csaba ismét előnyhöz juttatta a hazaiakat (2:1). A hátralevő idő rövidsége már nem tette lehetővé az újbóli egyenlítést, így végül egy igen szoros mérkőzésen, de pont nélkül maradtunk.

Folytatás jövő vasárnap, hazai pályán a 2. helyezett Üllő SE ellen.

Időpont: 2018.10.14 (szombat, 15:00)
Helyszín: Bugyi, Bugyi Sportpálya

Bugyi SE - FC Dabas II 2:1 (1:0)

FC Dabas II: Gogolák K (78), Horváth K (4), Danyis A (5), Kmetyó M (10), Mata P (11), Bálint M (12), Riesz D (19), Radácsi K (20), Makrai László (21), Nagy-Jáger D (22), Kiss D (27)

Csere: Fehér A (9), Nagy J (13), Györgyövics I (16), Nagy L (17),NYerges P (18), Tokics T (23)

Gól: Berki Á (31'), Kóbor Cs (89') ill. Danyis A (60')