2017.10.15.
Bajnoki mérkőzés: FC Dabas II - Sülysápi SE (6:2)

Újabb magabiztos győzelmet aratott kettes csapatunk

A múlt hétvégi SZTK elleni győzelmet (6:0) követően ismét hat gólt szerezve gyűjtötte be az újabb három pontot az FC Dabas II. Azt meg kell ugyanakkor említenünk, hogy soros ellenfelünk az a Sülysáp volt, aki az idei szezonban még pontot sem szerzett, ettől függetlenül minden dicséret megilleti a fiúkat, hogy a mögöttük álló nehéz időszak után most így teljesítenek.

Bukovszki Balázs nyitotta a gólok sorát a 4. percben, majd Farkas Krisztián büntetőből szerzett találatával már a félidő derekán magabiztos előny birtokában futballozhattunk (2:0). A félidő vége előtt Varga Balázs (3:0) és Sándli Márk (4:0) is eredményes volt, azonban mégsem lehetett teljesen elégedett Kucsák István a látottakkal, mivel ellenfelünk a 43.percben szépíteni tudott (4:1).

A második játékrészben már csak a megszerzett három gólos előnyünkre kellett ügyelnünk, hogy nehogy eltékozoljuk. Jól kezdtük ezt a játékrészt is, az 50. percben Danyis Attila is beköszönt, így ismét visszaállt a négy gólos különbség (5:1). A 72. percben még egy utolsó fellángolása volt ugyan a vendégeknek (5:2), azonban a 85. percben az utolsó szó jogán ismét Danyis Attila volt eredményes, aki második találatával beállította a 6:2-es végeredményt.

Két mérkőzés, két győzelem, mondhatnánk remek mérleg és elindult valami ismét az FC Dabas II háza táján. Kettes csapatunk az újabb három pontnak köszönhetően négy helyezést javítva már a 11. pozícióból várhatja a 11. forduló rajtját. A következő játéknapon egy újfent hozható mérkőzés vár ránk, ellenfelünk ugyanis a 14. helyezett Tököl VSK lesz. Reméljük NB III-as csapatunkhoz hasonlóan az FC Dabas II is elkapott egy remek szériát, ami ki tudja mikor ér véget...

Időpont: 2017.10.15 (vasárnap, 14:00)
Helyszín: Dabas

FC Dabas II - Sülysápi SE 6:2 (4:1)

FC Dabas II: Gerstenbrein G - Kovács R (Filyó G - 70'), Lázár T, Botlik G, Danyis A, Bukovszki B ( Gáspár T - 51'), Farkas R (Kovacsik T - 51'), Sándli M (Riesz D - 51'), Farkas K (Dabasi K - 65'), Danyis J, Varga B

Csere: Volenszki G, Riesz D, Filyó G, Gáspár T, Kucsák I, Dabasi K, Kovacsik T

Gól: Bukovszki B (4'), Farkas K (24'), Varga B (39'), Sándli M (42'), Danyis A (50'), Danyis A (85') ill. Vasadi R (43'), Tóth T (72')