UP
FC Dabas Téli Teremtorna - U9

Negyedik helyen végeztek U9-es fiataljaink

Március 5-én, vasárnap került sor az FC Dabas Téli Teremtorna sorozatának záró napjára. Délelőtt az U7-es, majd déltől az U9-es korosztály fiatal labdarúgói vehették birtokba az OBO Arénát.

A Körmöczy Szebasztián irányította U9-es korosztályunk mellett még 11! egyesület képviseltette magát a megmérettetésen, így 2 csoportban 6-6 csapat mérkőzött meg egymással.

A végső győzelmet, az FTC szerezte meg, második a Tiszakécske, míg a harmadik az UFC Kecskemét lett. Az FC Dabas U9 a dobogóról épphogy csak lecsúszva a negyedik helyen zárta a hazai rendezésű teremtornát, ami a 12 csapatot figyelembe véve közel sem tekinthető rossz eredménynek.

A legjobb hazai játékos kitüntető díját Jozic Márkó vehette át.

Rendező: FC Dabas Sportegyesület
Helyszín: OBO Aréna Dabas, 2370. Dabas Iskola utca 5.
Időpont: 2017. március 05. (vasárnap)